Český tenisový svaz

Tajdus Tomáš

Datum narození:
30.06.2005
Platnost reg. do:
21.11.2020
Klub:
TK Slavia Orlová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK Slavia Orlová
440 (12)
 
 
 
2017
TK Slavia Orlová
174 (20)
 
 
 
2018
TK Slavia Orlová
90 (1)
670 (4)
 
 
2019
TK Slavia Orlová
 
156 (15)
 
 
2020
TK Slavia Orlová
 
117 (1)
704 (4)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, Beskydský tenisový klub - TK Slavia Orlová B
0
2.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, TK TENNISPOINT FM A - TK Slavia Orlová B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, Beskydský tenisový klub - TK Slavia Orlová B
0
2.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, TK TENNISPOINT FM A - TK Slavia Orlová B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
07.12.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 6/6

8>4 Tajdus, Bonk - Kalousek, Bartoš 3:6, 6:2, 1:0 (7)
4>2 Tajdus, Bonk - Káňa, OLŠAR scr.
2>1 Tajdus, Bonk - Knesl, Chodura 6:2, 5:7, 1:0 (1)
získané body: 27 b.
30.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

8>4 Bonk, Tajdus - Sáňka, Bednarz 6:1, 6:2
4>2 OLŠAR, Olša - Bonk, Tajdus 6:2, 6:7 (3), 1:0 (8)
získané body: 18 b.
20.08.2019

TJ Baník Ostrava OKD (C - 200), K: 5/6

8>4 Tajdus, Bartoš - Baránek, Fiala 6:0, 6:4
4>2 Tajdus, Bartoš - Beneš, Olša 3:6, 6:0, 1:0 (5)
2>1 Bako, Šimeček - Tajdus, Bartoš 6:2, 6:2
získané body: 20 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
27.04.2019, TK PRECHEZA Přerov B - TK Slavia Orlová A
4
2.
Oblastní přebor skupina A
01.05.2019, TK Slavia Orlová A - Slavoj Český Těšín
6
3.
Oblastní přebor skupina A
04.05.2019, Tennis Hill Havířov - TK Slavia Orlová A
4
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
27.04.2019, TK PRECHEZA Přerov B - TK Slavia Orlová A
3
2.
Oblastní přebor skupina A
01.05.2019, TK Slavia Orlová A - Slavoj Český Těšín
3
3.
Oblastní přebor skupina A
04.05.2019, Tennis Hill Havířov - TK Slavia Orlová A
4
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24