Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tecnifibre cup
Pořadatel:  TK Havířov
Datum:  27.-29.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Beneš Daniel
 
 
 
Obluk Jiří
6:0, 6:4
 
Pekara Přemysl
6:1, 6:1
 
Lukáš Nikolas
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Kopel Šimon
 
Bartoš Adrian
6:3, 6:0
 
 
 
Kovář Adam
6:0, 6:1
 
Jendřejek Daniel
6:3, 6:3
 
Lýsek Ondřej
6:1, 5:7, 1:0 (10)
 
 
 
 
7:6 (5), 7:5
 
Stejskal Adam
 
Berka Dalibor
7:6 (3), 5:7, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Hvolka Petr
 
Mandelík Michal
6:3, 6:3
 
Prokop Michael
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Mandelík Lukáš
 
Baránek Matyáš
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Kubiena Petr
 
Dub Dominik
6:1, 7:5
 
Homolka Filip
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Nezval Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků20
NasazeníBH
Beneš Daniel 20312
Nezval Jakub 23912
Mandelík Lukáš 2989
Bartoš Adrian 3669
Berka Dalibor 4046
Stejskal Adam 4646
Baránek Matyáš 4896
Kopel Šimon 6584
Kategorie : 4Součet BH: 64
Kódové číslo akce: 512216

Beneš Daniel - Nezval Jakub
 
 
 
Kovář Adam - Bartoš Adrian
6:4, 6:4
 
Lukáš Nikolas - Hvolka Petr
6:1, 6:3
 
Doskočil Martin - Stejskal Adam
5:0, scr.
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Baránek Matyáš - Prokop Michael
 
Berka Dalibor - Homolka Filip
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Kopel Šimon - Mandelík Lukáš
 
Mandelík Michal - Kubiena Petr
6:1, 7:5
 
Obluk Jiří - Jendřejek Daniel
6:0, 6:1
 
 
7:6 (3), 6:0
 
Lýsek Ondřej - Lankočí Matyáš
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráč Beneš skrečoval utkání čtyřhry kvůli zranění kolene.
Počet dvojic10
NasazeníBH
Lankočí Matyáš 10220
Beneš Daniel 20312
Nezval Jakub 23912
Mandelík Lukáš 2989
Doskočil Martin 3339
Bartoš Adrian 3669
Berka Dalibor 4046
Stejskal Adam 4646
Kategorie : 5Součet BH: 83
Kódové číslo akce: 514216

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dub Dominik25.09.2007TK Havířov
Bartoš Adrian13.08.2006TJ MSV Studénka, z.s.
Lankočí Matyáš29.08.2005SK LAMA o.s.