Název: | Babolat Cup | Pořadatel: | TKB Hrušovany z.s. | Datum: | 14.-16.04. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Blumaier Daniel | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hanker Vilém | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Lahner Johannes Michael | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kubíček David | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Milar Jiří | | | | | |
| | | | | |
Puskeiler Martin | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Plíšek Václav | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Čížek Adam | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bayer Stefan | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Cvingráf Adam | | | | | 6:2, 6:0 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Ležák Jiří | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Žihla Vojtěch | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Koryťák Vojtěch | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Schaur Roman | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Němec Vojtěch | | | | | |
| | | | | |
Gubík Michal | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Paseka Petr | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Makovský Jiří | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Bejlek Jaroslav |
Poznámka pořadatele: Program neděle :
9,00 SF dvouhra,následuje finále dvouhra.
SF čtyřhra NB ne před 12,00.
Rozehrávka 8,30-8,50hod.
Losování turnaje provedl hráč : Puskeiler,Cvingráf,sl.Třetinová, - p.Bradáč
Pořadí zápasů bude uvedeno formálně "NOT BEFORE - NB". Tedy ne dříve než v určitý vypsaný čas na konkrétním kurtu. Podle tohoto systému bude probíhat celý turnaj.
Adresa kurtů : na ulici Severní,Hrušovany nad Jevišovkou
|
| Počet účastníků | 18 | Nasazení | CŽ | BH | Blumaier Daniel | 226 | 12 | Makovský Jiří | 317 | 9 | Puskeiler Martin | 348 | 9 | Koryťák Vojtěch | 477 | 6 | Kubíček David | 569 | 4 | Němec Vojtěch | 747 | 4 | Milar Jiří | 760 | 4 | Čížek Adam | 873 | 3 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 51 |
Kódové číslo akce: 512002 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Němec Vojtěch | 26.06.2006 | TK AGROFERT Prostějov | Milar Jiří | 25.07.2007 | HTK Třebíč | Makovský Šimon | 11.11.2007 | Start Brno |
|