Český tenisový svaz
Datum:
21.-23.09.
Pořadatel:
Sokol Nepomuk (C - 200)
Kódové číslo:
416205
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
So do 12:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Kovář Vlastimil
Na Vinici 400
33501 Nepomuk
Tel. (1):
604324509
Tel. (2):
371591201
E-mail:
tenis.nepomuk@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

!!! Změna - Prezentace v PÁ do 18 hod. na tel. 604324509 (Kovář), losování turnaje v 19 hod. v klubovně Sokola Nepomuk, začátek turnaje v SO od 10 hod.
Do soutěže bude přijato max. 24 hráček
Rozpis zápasů bude zveřejněn v IS do 20:30 hod.
Kontakt na rozhodčí v den konání turnaje - Miroslav Dvořák 778727189
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
92
15
 
ok
15.09.2019 10:00:04
2.
Drudíková Monika 07.03.2002 LTK Klatovy
115
12
 
ok
09.09.2019 11:11:11
3.
Pláničková Kateřina 06.02.2002 TK Slavia Plzeň
126
12
 
ok
16.09.2019 14:27:31
4.
Vetráková Aneta 25.12.2003 TK Škoda Plzeň z.s.
226
9
 
ok
08.09.2019 17:08:53
5.
Kupková Alena 18.01.2002 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
385
4
 
ok
03.09.2019 20:13:08
6.
Milotová Denisa 28.01.2002 Sokol Nepomuk
446
4
 
ok
03.07.2019 09:39:39
7.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
450
4
155
 
09.09.2019 16:19:01
8.
Šedivá Aneta 06.10.2002 Sokol Nepomuk
505
4
 
ok
12.07.2019 13:11:53
9.
Fiedlerová Lucie 08.08.2005 TK Slavia Plzeň
505
4
98
ok
18.09.2019 13:14:59
10.
Vedrová Veronika 17.09.2004 TK Písek
570
3
400
ok
08.09.2019 17:23:14
11.
Hradecká Michaela 03.06.2005 Tenisklub Cheb
630
3
165
ok
18.03.2019 08:03:33
12.
Krátká Aneta 02.02.2005 TK Slavia Plzeň
643
3
177
ok
19.08.2019 10:21:26
13.
Pavlová Kateřina 20.07.2004 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
805
1
 
ok
15.03.2019 09:55:37
14.
Kurcová Denisa 30.09.2005 LTK Klatovy
805
1
287
ok
24.03.2019 08:34:57
15.
Bradová Sabina 02.05.2003 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
805
1
 
ok
19.05.2019 18:43:48
16.
Herboltová Kateřina 23.07.2006 LTK Klatovy
805
1
767
ok
22.08.2019 10:43:59

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Houšková Andrea 12.05.2004 Sokol Nepomuk
805
1
 
ok
12.07.2019 12:44:36
2.
Pávová Klára 27.09.2002 TK Nová Ves
805
1
 
ok
10.08.2019 10:47:43
3.
Gaierová Anna 29.06.2004 TK Písek
805
1
767
ok
06.09.2019 21:09:47

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
805
1
767
odhlášeno hráčem
18.07.2019 09:10:40
2.
Mikulášová Adéla 16.09.2002 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
805
1
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 20:57:15
3.
Pleskotová Silvie 02.09.2008 TK Slavia Plzeň
805
1
502
odhlášeno hráčem
30.07.2019 17:44:57
4.
Hendrichova Tereza 01.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
805
1
628
odhlášeno hráčem
03.08.2019 20:52:21
5.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
461
4
153
odhlášeno hráčem
19.08.2019 14:11:53
6.
Dvořáková Zuzana 09.12.2006 SK Aritma Praha
805
1
417
odhlášeno hráčem
03.09.2019 15:35:40
7.
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy
327
6
213
odhlášeno hráčem
08.09.2019 21:48:04
8.
Vrabcová Nikola 10.06.2005 LTC Český Krumlov
490
4
206
odhlášeno hráčem
13.09.2019 20:01:24
9.
Malá Eliška 17.05.2004 TK Pelhřimov
396
4
196
odhlášeno hráčem
15.09.2019 11:46:32
10.
Fialová Kateřina 14.09.2004 TK FUNTOM Dobřany
805
1
 
odhlášeno hráčem
18.09.2019 07:15:01
11.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
189
9
85
odhlášeno hráčem
19.09.2019 19:13:51
12.
Mužíková Tereza 09.01.2004 TK ZVVZ Milevsko
283
6
164
odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 15:54:01
13.
Fuková Ines 10.05.2005 LTC Sušice
805
1
422
odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 15:54:40
14.
Gawendová Natálie 07.08.2002 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
805
1
 
odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 15:55:12
15.
Týmlová Eliška 26.08.2003 Sokol Nepomuk
805
1
 
odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 17:31:56
16.
Týmlová Jana 26.08.2003 Sokol Nepomuk
805
1
 
odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 17:32:07