Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2 Optim Tour AutoKout Cup 2019
Pořadatel:  LTC Houštka
Datum:  01.-06.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Laboutková Aneta
 
 
 
Abeldinova Alla
7:6, 6:1
 
Jurková Kristýna
5:7, 6:3, 6:3
 
Havrlíková Adéla
6:0, 7:6
 
Černá Agáta
6:0, 6:1
 
 
2:6, 6:3, 6:4
 
Pokorná Barbora
 
Kuchařová Michaela
6:2, 6:2
 
 
 
Mamicová Kristýna
5:7, 6:3, 6:2
 
Csabi Petra
6:1, 6:2
 
Kopecká Anna Marie
4:6, 7:5, 7:6
 
Vondrášková Kristýna
7:6, 6:2
 
 
6:4, 6:0
 
Novotná Nikola
 
Jarošová Adéla
6:4, 7:5
 
 
 
Krýslová Vendula
6:3, 3:6, 6:3
 
Filip Kateřina
7:6, 6:2
 
Hubičková Magdalena
6:2, 3:6, 7:5
 
Janatová Tereza
6:1, 6:3
 
 
4:6, 6:2, 6:1
 
Baďurová Veronika
 
Kocí Kateřina
7:5, 4:6, 6:2
 
 
 
Jelínková Daniela
6:4, 6:2
 
Dejnožková Tereza
6:2, 6:2
 
Moravcová Adéla
4:6, 6:1, 6:2
 
Šalková Dominika
7:6, 6:3
 
 
1:6, 7:6, 7:6
 
Vlčková Karolína
 
Kováčová Hana
6:2, 6:0
 
 
 
Richtrová Sabina
6:3, 6:0
 
Nováková Karolína
6:2, 6:3
 
Kubíková Patricie
6:4, 6:2
 
Svozilová Marie
7:5, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Sedláčková Petra
 
Pospíšilová Denisa
6:1, 7:5
 
 
 
Vašíčková Adéla
6:1, 6:0
 
Homolková Nikola
6:4, 6:4
 
Maršálková Nicol
6:1, 6:4
 
Petruželová Lucie
6:2, 6:4
 
 
6:0, 6:3
 
Ševčíková Linda
 
Polanská Tereza
6:1, 4:6, 7:5
 
 
 
Horáková Petra
6:1, 6:1
 
Josefová Adéla
7:5, 6:7, 7:5
 
Vajsejtlová Tereza
6:1, 6:0
 
Munzarová Lenka
6:3, 6:4
 
 
7:5, 6:3
 
Petruželová Markéta
 
Dörreová Adéla
6:3, 6:4
 
 
 
Bedrnová Kristýna
6:3, 3:6, 6:1
 
Křtěnová Sonja
4:6, 6:3, 6:1
 
Augustinová Natálie
6:4, 6:0
 
Břicháčková Sabina
6:4, 7:5
 
 
6:3, 6:2
 
Svobodová Monika
 
Počet účastníků48
NasazeníBH
Laboutková Aneta 3030
Svobodová Monika 4025
Jarošová Adéla 4325
Ševčíková Linda 4425
Polanská Tereza 4725
Vlčková Karolína 4825
Novotná Nikola 5225
Kováčová Hana 6020
Kategorie : 12Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 212014

Vlčková Karolína - Polanská Tereza
 
 
 
Pokorná Barbora - Vajsejtlová Tereza
6:2, 6:0
 
Vondrášková Kristýna - Maršálková Nicol
6:2, 6:3
 
Josefová Adéla - Jelínková Daniela
6:2, 1:6, 1:0 (8)
 
 
 
Pospíšilová Denisa - Filip Kateřina
6:2, 7:5
 
 
 
Homolková Nikola - Richtrová Sabina
1:6, 6:4, 1:0 (8)
 
 
 
Kopecká Anna Marie - Břicháčková Sabina
6:4, 6:0
 
 
 
Petruželová Lucie - Svozilová Marie
2:6, 6:4, 1:0 (12)
 
 
 
Horáková Petra - Kuchařová Michaela
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
 
 
Bedrnová Kristýna - Munzarová Lenka
6:2, 7:5
 
 
 
Abeldinova Alla - Šalková Dominika
6:3, 6:2
 
 
 
Dörreová Adéla - Moravcová Adéla
6:1, 6:3
 
 
 
Jarošová Adéla - Kubíková Patricie
7:5, 6:3
 
 
 
Csabi Petra - Kocí Kateřina
6:4, 6:4
 
 
 
Janatová Tereza - Petruželová Markéta
6:3, 6:2
 
 
 
Baďurová Veronika - Hubičková Magdalena
6:4, 6:1
 
Dejnožková Tereza - Křtěnová Sonja
6:0, 5:7, 1:0 (4)
 
Kováčová Hana - Ševčíková Linda
3:6, 6:4, 1:0 (6)
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic18
NasazeníBH
Jarošová Adéla 4325
Ševčíková Linda 4425
Polanská Tereza 4725
Vlčková Karolína 4825
Kováčová Hana 6020
Pokorná Barbora 6120
Dörreová Adéla 6420
Petruželová Markéta 6520
Kategorie : 12Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 214014

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Charvátová Vivien24.07.2001TC Brno.
Přádová Martina27.01.1991TENIS-CENTRUM DTJ HK
Hájková Klára16.04.1999TK Sparta Praha
Kladivová Aneta23.05.2000TK AGROFERT Prostějov
Podbiol Zofia06.02.2001SK Vitality Slezsko o.s.
Přecechtělová Darina29.07.2005TK AGROFERT Prostějov
Talpová Dominika21.09.2001SK OAZA Praha
Sirotková Šarlota Sofie17.09.2001TJ Sokol Vysočany
Šebestová Ivana04.03.2001TK AGROFERT Prostějov