Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2 Optim Tour Kvalifikace MČR (jen muži)
Pořadatel:  LTC Houštka
Datum:  02.-06.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Tomanová Nikola
 
 
 
Masaříková Eliška
6:2, 6:1
 
Fruhvirtová Brenda
1:6, 6:0, 7:5
 
Sedláčková Petra
2:6, 6:3, 6:3
 
Sirotková Šarlota Sofie
3:6, 3:0, scr.
 
 
6:2, 6:2
 
Čechová Karolína
 
Miklová Barbora
2:6, 7:5, 7:6 (3)
 
 
 
Kocí Kateřina
6:2, 6:1
 
Krausová Eliška
6:3, 6:0
 
Kovářová Adriana
3:6, 6:0, 6:4
 
Richtrová Sabina
6:0, 7:6
 
 
6:2, 6:4
 
Hrabalová Kristýna
 
Svobodová Monika
6:2, 3:6, 6:2
 
 
 
Pokorná Barbora
6:2, 6:7, 7:6
 
Petruželová Markéta
6:3, 7:6
 
Mamicová Kristýna
6:0, 6:0
 
Maršálková Nicol
6:3, 6:1
 
 
7:6, 6:2
 
Vlkovská Veronika
 
Novotná Nikola
6:2, 6:1
 
 
 
Malatinská Justýna
0:6, 6:1, 6:3
 
Slivová Markéta
6:4, 0:6, 6:2
 
Dörreová Adéla
7:6, 6:3
 
Kohoutková Natálie
7:5, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Kubáňová Karolína
 
Polanská Tereza
6:3, 6:3
 
 
 
Kulhánková Aneta
6:2, 6:2
 
Nováková Karolína
6:1, 6:1
 
Dejnožková Tereza
6:3, 6:1
 
Kroisová Adéla
7:6, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Křtěnová Sonja
 
Ševčíková Linda
6:3, 6:2
 
 
 
Bužková Radka
6:2, 6:0
 
Odleváková Zuzana
5:2, scr.
 
Jäger Michaela
6:2, 6:4
 
Barnes Katherine
6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Laboutková Aneta
 
Kováčová Hana
6:4, 7:6 (5)
 
 
 
Husárová Martina
6:7, 7:6, 6:3
 
Bedrnová Kristýna
6:3, 7:5
 
Rusová Alica
6:2, 6:3
 
Fiedlerová Kristýna
6:4, 4:6, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Machalová Sabina
 
Maříková Michaela
7:5, 6:4
 
 
 
Vlčková Karolína
7:6, 2:6, 6:3
 
Vondrášková Kristýna
6:1, 6:1
 
Vajsejtlová Tereza
6:2, 6:3
 
Kohoutová Barbora
6:1, 6:2
 
 
7:5, 6:4
 
Jarošová Adéla
 
Rozhodčí turnaje: Emr Martin tel. 775 152 295, turnaj řídí : Pavel Zlatohlávek, tel. 775 169 048
Poznámka pořadatele: Pátek 10.00 finále dvouhry, 11.00 finále čtyřhry Pro info si zavolejte na 775 152 295.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Tomanová Nikola 2235
Jarošová Adéla 2330
Svobodová Monika 2530
Laboutková Aneta 2730
Polanská Tereza 2930
Hrabalová Kristýna 3130
Kubáňová Karolína 3725
Kováčová Hana 4025
Kategorie : 12Součet BH: 235
Kódové číslo akce: 212010

Hrabalová Kristýna - Tomanová Nikola
 
 
 
Bedrnová Kristýna - Vondrášková Kristýna
6:1, 6:1
 
Mamicová Kristýna - Kroisová Adéla
6:7, 6:2, 1:0 (10)
 
Nováková Karolína - Sirotková Šarlota Sofie
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Kocí Kateřina - Richtrová Sabina
 
Laboutková Aneta - Bužková Radka
7:5, 6:0
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Kubáňová Karolína - Ševčíková Linda
 
Pokorná Barbora - Malatinská Justýna
6:1, 6:2
 
 
 
 
4:6, 6:4, 1:0 (10)
 
Machalová Sabina - Novotná Nikola
 
Dejnožková Tereza - Vlčková Karolína
6:3, 4:6, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Rusová Alica - Dudláková Dagmar
 
Baďurová Veronika - Barnes Katherine
6:4, 2:6, 1:0 (6)
 
 
 
 
7:5, 3:6, 1:0 (7)
 
Čechová Karolína - Kováčová Hana
 
Krýslová Vendula - Vajsejtlová Tereza
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:4, 7:6
 
Křtěnová Sonja - Petruželová Markéta
 
Dörreová Adéla - Polanská Tereza
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Jarošová Adéla - Svobodová Monika
 
Počet dvojic17
NasazeníBH
Tomanová Nikola 2235
Jarošová Adéla 2330
Svobodová Monika 2530
Laboutková Aneta 2730
Dudláková Dagmar 2830
Polanská Tereza 2930
Hrabalová Kristýna 3130
Kubáňová Karolína 3725
Kategorie : 12Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 214010

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Markvartová Anna28.04.2000TK Olymp Praha
Züglerová Lucie23.02.1998TK Slavia Plzeň
Malíková Klára25.11.1999TC Realsport Nymburk o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dudláková Dagmar22.10.1990TCG Karlovy Vary