Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1 - Optim tour Mělník Cup
Pořadatel:  TO SK Mělník
Datum:  04.-08.01.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Svobodová Monika
 
 
 
Křtěnová Sonja
6:3, 4:6, 6:3
 
Munzarová Lenka
3:6, 6:1, 6:4
 
Kubíková Patricie
6:3, 5:7, 6:0
 
Černá Agáta
6:4, 6:4
 
Viďmanova Darja
6:3, 1:6, 6:4
 
Pektorová Hana
6:0, 6:0
 
Vlčková Karolína
6:2, 6:3
 
Bartůňková Nikola
scr.
 
Dörreová Adéla
4:6, 6:1, 6:2
 
Odleváková Zuzana
7:6 (5), 6:1
 
Bezdíčková Hana
6:1, 5:7, 6:1
 
Slivová Markéta
7:6 (6), 6:2
 
Sirotková Šarlota Sofie
6:2, 5:7, 6:3
 
Pokorná Barbora
6:1, 7:5
 
Novotná Nikola
4:6, 6:4, 6:3
 
Paroulková Sára
6:2, 6:0
 
Nováková Karolína
6:4, 3:6, 6:2
 
Petruželová Markéta
6:2, 7:6 (5)
 
Cváčková Valentina
6:2, 6:0
 
Filip Kateřina
6:4, 5:2, scr.
 
Němcová Eliška
1:6, 6:3, 7:6 (6)
 
Polanská Tereza
6:1, 6:2
 
Malatinská Justýna
6:4, 6:0
 
Richtrová Sabina
6:7 (4), 6:2, 6:3
 
Šebestová Ivana
6:3, 6:4
 
Šalková Dominika
6:1, 6:3
 
Kuchařová Michaela
7:5, 6:4
 
Panchartek Anna
2:6, 6:0, 6:4
 
Csabi Petra
1:6, 6:0, 6:3
 
Jarošová Adéla
3:6, 6:3, 6:2
 
Počet účastníků31
NasazeníBH
Svobodová Monika 4025
Jarošová Adéla 4325
Polanská Tereza 4725
Vlčková Karolína 4825
Pektorová Hana 5125
Novotná Nikola 5225
Malatinská Justýna 5720
Pokorná Barbora 6120
Kategorie : 12Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 202019

Jarošová Adéla - Svobodová Monika
 
 
 
Petruželová Markéta - Munzarová Lenka
6:4, 7:6 (2)
 
Cváčková Valentina - Odleváková Zuzana
7:6 (3), 6:3
 
Kuchařová Michaela - Pektorová Hana
7:6 (1), 6:3
 
 
 
Malatinská Justýna - Csabi Petra
6:4, 6:3
 
Pokorná Barbora - Richtrová Sabina
6:2, 6:7 (4), 1:0 (5)
 
Němcová Eliška - Panchartek Anna
scr.
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Sirotková Šarlota Sofie - Kladivová Aneta
 
Filip Kateřina - Šebestová Ivana
6:4, 3:6, 1:0 (14)
 
Viďmanova Darja - Černá Agáta
6:4, 6:1
 
 
6:2, 7:5
 
Polanská Tereza - Dörreová Adéla
 
Poznámka pořadatele: Jarošová scr.-zranění kotníku
Počet dvojic11
NasazeníBH
Svobodová Monika 4025
Jarošová Adéla 4325
Polanská Tereza 4725
Pektorová Hana 5125
Kladivová Aneta 5420
Malatinská Justýna 5720
Pokorná Barbora 6120
Dörreová Adéla 6420
Kategorie : 12Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 204019

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fruhvirtová Brenda02.04.2007TK Sparta Praha
Přádová Martina27.01.1991TENIS-CENTRUM DTJ HK
Krýslová Vendula05.12.2002TK Slavia Plzeň
Stejskalová Iva20.07.2000TJ Zbrojovka Vsetín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kladivová Aneta23.05.2000TK AGROFERT Prostějov