Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  východočeský
Datum:  03.-05.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Makrlík Petr
 
 
 
Vlkovský Vojtěch
6:3, 5:7, 6:4
 
Pátý Daniel
6:2, 2:6, 7:6 (2)
 
Davídek Tomáš
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:1, 7:6 (2)
 
Říha Matyáš
 
Kelnar Tomáš
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Blažek Jan
 
Lukáš Břetislav
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Elísek Tomáš
 
Malý Patrik
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Neumann Jan
 
Novák Jakub
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:7 (7), 3:0, scr.
 
Kolář Filip
 
Rous Marek
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Pustějovský Zdeněk
 
Smutný Petr
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:7 (7), 3:3, scr.
 
Dörre Filip
 
Janko Daniel
4:6, 6:4, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Machek Radomír
 
Pejcha Jan
4:6, 6:4, 6:1
 
 
 
 
7:6 (642)
 
Brož David
 
Krejčíř Petr
6:4, 7:5
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Hrudík Vladimír
 
Holub Mikuláš
6:0, 6:2
 
Machek Vladimír
6:2, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Dopita Marek
 
Modrák Karel
2:6, 6:2, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Strouhal Jaroslav
 
Efler Petr
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Vančuřík Štěpán
 
Jansa Štěpán
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Melichar Jiří
 
Hrudík Martin
6:3, 6:1
 
Kratochvíl Tomáš
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Rabas Daniel
 
Poznámka pořadatele: Program pondělí 5. 6.: 9:00 Semifinále dvouhry, následuje finále dvouhry. 13:00 dohrávka semifinále čtyřhry, nasleduje finale čtyřhry
Počet účastníků35
NasazeníBH
Makrlík Petr 3925
Rabas Daniel 6220
Dopita Marek 6320
Malý Patrik 9315
Elísek Tomáš 9815
Janko Daniel 11115
Dörre Filip 12612
Modrák Karel 13412
Kategorie : 8Součet BH: 134
Kódové číslo akce: 112920

Makrlík Petr - Dopita Marek
 
 
 
Kelnar Tomáš - Strouhal Jaroslav
6:2, 6:1
 
Holub Mikuláš - Říha Matyáš
6:2, 6:3
 
Elísek Tomáš - Modrák Karel
2:6, 6:3, 1:0 (7)
 
 
 
 
7:6 (5), 6:3
 
Vančuřík Štěpán - Pustějovský Zdeněk
 
Kolář Filip - Krejčíř Petr
6:3, 7:6 (4)
 
Lukáš Břetislav - Jansa Štěpán
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Brož David - Smutný Petr
 
Vágner Matouš - Malý Patrik
6:2, 6:2
 
Hrudík Martin - Hrudík Vladimír
6:1, 6:3
 
 
6:1, 6:3
 
Janko Daniel - Rabas Daniel
 
Počet dvojic11
NasazeníBH
Makrlík Petr 3925
Rabas Daniel 6220
Dopita Marek 6320
Malý Patrik 9315
Elísek Tomáš 9815
Janko Daniel 11115
Modrák Karel 13412
Smutný Petr 15212
Kategorie : 8Součet BH: 134
Kódové číslo akce: 114920

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jirucha Ladislav20.03.2002TENIS-CENTRUM DTJ HK
Osladil Martin01.02.1988TENIS-CENTRUM DTJ HK
Melichárek Lukáš01.04.1978TC Nové Město n. Metují
Vykoukal Petr17.10.1972Lokomotiva Trutnov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Neumann Jan10.02.1991TK Dynamo Hradec Králové
Vágner Matouš27.08.1998TC Dvůr Králové, z.s.