Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihočeský
Datum:  01.-03.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Němec Filip
 
Straka Filip
scr.
 
Radosta Ivan
6:0, 6:0
 
Fáček Erik
6:3, 2:6, 2:0, scr.
 
Podoba Jan
6:1, 6:4
 
Minárik Martin
6:0, 6:1
 
Pecháček Jonáš
6:2, 2:6, 6:2
 
Mikeš Adam
6:0, 6:2
 
Buček Milan
6:2, 6:1
 
Velíšek Jan
6:0, 6:1
 
Brázda Robin
6:2, 6:3
 
Hrubec Jan
7:6, 6:1
 
Šplíchal David
6:0, 6:3
 
Dvořák Jan
6:2, 6:3
 
Hlinka Petr
6:7, 6:0, 6:2
 
Karger Daniel
6:3, 6:3
 
Dub David
6:1, 6:7, 6:1
 
Jirovský Jakub
6:2, 6:0
 
Křížek David
6:4, 6:2
 
Kubeš Jan
6:0, 6:0
 
Marcolla Jakub
7:5, 3:6, 7:6
 
Víšek Tomáš
6:2, 6:4
 
Reiter Jakub Filip
4:6, 6:1, 6:0
 
Linhart David
6:0, 6:4
 
Kabelka David
6:4, 7:5
 
Fiala Gustav
6:2, 6:1
 
Hrych Tomáš
6:1, 6:3
 
Doroshkevich Anatolij
6:2, 6:2
 
Kalousek Petr
scr.
 
Vopelka Jakub
6:2, 6:1
 
Lisa Roman
6:2, 6:1
 
Brabec Jiří
6:2, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Fuka Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Pondělí: finále 9:00 hodin ( Němec, Brabec )
Počet účastníků32
NasazeníBH
Němec Filip 9415
Brabec Jiří 12812
Linhart David 15812
Buček Milan 17012
Mikeš Adam 2179
Kabelka David 2699
Dub David 2829
Karger Daniel 4006
Kategorie : 8Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 112860

Němec Filip - Buček Milan
 
 
 
Hrych Tomáš - Otta Michal
6:0, 4:6, 1:0
 
Fiala Gustav - Podoba Jan
7:6, 6:2
 
Pecháček Jonáš - Brabec Jiří
6:2, 6:2
 
Hrubec Jan - Vopelka Jakub
6:1, 6:0
 
Kabelka David - Straka Filip
scr.
 
Dub David - Velíšek Jan
6:1, 5:7, 1:0
 
Brázda Robin - Šplíchal David
6:2, 7:5
 
Hlinka Petr - Dvořák Jan
6:3, 6:4
 
 
7:5, 6:1
 
Mikeš Adam - Karger Daniel
 
Kubeš Jan - Kalousek Petr
6:3, 6:2
 
Minárik Martin - Krupica Viktor
6:3, 6:3
 
 
scr.
 
Linhart David - Doroshkevich Anatolij
 
Rozhodčí turnaje: Fuka Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic13
NasazeníBH
Němec Filip 9415
Brabec Jiří 12812
Linhart David 15812
Buček Milan 17012
Mikeš Adam 2179
Kabelka David 2699
Dub David 2829
Karger Daniel 4006
Kategorie : 8Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 114860

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Moucha Marek05.04.1989TK Pelhřimov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Krupica Viktor23.07.1971LTC Český Krumlov
Otta Michal30.12.1995TK ZVVZ Milevsko