Český tenisový svaz
Název:
TC Chrudim Jarní pohár dospělých 2020
Datum:
30.05-01.06.
Pořadatel:
TC Chrudim z.s. (C - 400)
Místo konání:
Chrudim
Kódové číslo:
116215
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Sychrovský Pavel
U Parku 135
537 01 Chrudim
Tel. (1):
737 264 303
E-mail:
info@tcchrudim.cz
Internet:
www.tcchrudim.cz

Poznámka pořadatele:

Pondělí 10:00 hod. finále 2hry. Finále se hrát nebude, bylo skrečováno.
Neděle 9:00 hod.: QF 2hry, následuje SF 2hry.
Zde bude uveden i čas odložení utkání z důvodů nepříznivého počasí.
Stav 9:30 hod.: zápasy jsou odloženy. Další rozhodnutí v 10:30 hod.
Stav 9:00 hod.: stále drobně prší, začátek odložen
Stav 8:30 hod.: občas velmi drobně mrholí, 10 st.C, kurty v pořádku
Stav 7:30 hod.: velmi drobné mrholení, 9 st.C, kurty v pořádku, pokud se situace nezhorší začátek v 9:00 hod.

Sledujte prosím aktuální rozpis utkání (Schedule) na:
courthive.com/live/CTS

Osobní prezence (Sign-In Deadline) v sobotu do 8:45 hod. Poté proběhne losování a první utkání budou zahájena v 9:00 hod.
První 4 nasazení hráči (T.Kelnar, Chmelík, Vančuřík a Beneš) mají povolenu telefonickou prezenci do 8:45 hod. a příjezd do 10:00 hod.

Startovné (vklad) je 400 Kč. Preferujeme bezhotovostní převod na účet číslo 19-5223350297/0100, do popisu dejte jméno hráče, platba musí být připsanána na účet nejpozději do ukončení prezence. V případě řádného odhlášení po zaplacení vkladu Vám bude vklad vrácen.
Platba mobilem pomocí QR kódu: https://bit.ly/3c0xPKk

Prize money pro semifinalisty: rozdělení 1/2 z optimálního zisku z vkladů.
Vítěz dvouhry získá navíc pohár a 40 bodů (pokud bude turnaj kat.5) do celostátního žebříčku mužů.

Způsob hry:
2hra - na 2 vítězné sety, v každém setu tie-break do 7 bodů za stavu 6:6 na gamy
4hra- No Ad (bez výhod), super tie-break do 10 bodů místo 3.setu

Občerstvení v areálu:
stálá nabídka: https://www.tcchrudim.cz/o-klubu/klubovy-bufet/
menu na sobotu: Kuřecí vývar s nudlemi 25 Kč, Špagety s masovou směsí sypané sýrem 85 Kč, Kuřecí steak, hranolky, zelenina, dresink 105 Kč
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
111
15
 
volná karta
27.05.2020 22:25:13
2.
Chmelík Oliver 22.03.2001 TC Brno.
153
12
81
vklad, ok
09.05.2020 15:12:54
3.
Beneš Michal 22.03.1976 SK OAZA Praha
194
12
 
volná karta, vklad, ok
21.05.2020 19:23:56
4.
Bartoš Adam 06.12.1994 VSK VŠB-TU Ostrava
205
9
 
ok
20.05.2020 09:06:59
5.
Sekula David 08.11.1994 TJ TO Sokol Stará Bělá
289
9
 
ok
20.05.2020 08:52:53
6.
Krejčí Jan 14.08.2004 TO TJ Svitavy
447
6
148
vklad
19.05.2020 18:00:14
7.
Strnad Tomáš 17.04.1987 TC Chrudim z.s.
482
4
 
ok
10.05.2020 21:58:33
8.
Voborník Jaromír 24.01.1992 TC Chrudim z.s.
506
4
 
ok
07.05.2020 17:32:48
9.
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy
593
4
137
ok
16.05.2020 20:26:54
10.
Pejcha Jan 24.11.1999 TC Chrudim z.s.
731
3
 
ok
16.05.2020 22:18:29
11.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
731
3
99
ok
19.05.2020 18:21:03
12.
Votruba Mário 11.11.1981 TK PTA Kolín
890
3
 
jen 4hra
12.05.2020 13:33:35
13.
Šlajs Ondřej 09.09.1999 TC Chrudim z.s.
1032
1
 
 
07.05.2020 16:35:46
14.
Uhlíř Jiří 20.02.1997 TC Chrudim z.s.
1032
1
 
 
07.05.2020 18:05:32
15.
Urbánek Jiří 02.07.1977 TC Chrudim z.s.
1032
1
 
volná karta
11.05.2020 12:16:48
16.
Fleško Milan 27.10.2006 TC Chrudim z.s.
1032
1
798
vklad, ok
11.05.2020 21:25:55
17.
Tichý Jakub 28.12.1999 TC Chrudim z.s.
1032
1
 
volná karta
15.05.2020 09:59:30
18.
Čech Michal 14.09.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1032
1
454
vklad, ok
15.05.2020 21:03:58
19.
Sperát Aleš 11.08.1977 DTK Skuteč
1032
1
 
vklad, ok
16.05.2020 22:12:28
20.
Nováček Filip 13.02.2002 TO TJ Tesla Pardubice
1032
1
342
vklad, ok
17.05.2020 16:37:31
21.
Kratochvíl Michal 08.02.1984 TC Chrudim z.s.
1032
1
 
volná karta
20.05.2020 06:55:48
22.
Říha Daniel 09.12.1976 TC Chrudim z.s.
1032
1
 
volná karta
20.05.2020 11:16:54
23.
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč
1032
1
450
ok
21.05.2020 10:27:33
24.
Kosina Petr 22.05.1982 Spartak Průhonice
1032
1
 
ok
21.05.2020 11:59:40

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
978
3
154
přijat, ok
21.05.2020 21:25:09
2.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
376
6
108
přijat
22.05.2020 14:10:35
3.
Hlavačka Martin 20.12.1999 TC Brno.
447
6
 
přijat, vklad, ok
23.05.2020 16:24:01
4.
Vančuřík Štěpán 12.05.1993 LTC Pardubice
168
12
 
přijat, ok
23.05.2020 19:04:52
5.
Paleček Ondřej 18.01.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice
209
9
 
přijat, ok
25.05.2020 16:05:44
6.
Holub David 12.02.2002 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1032
1
287
přijat, ok
27.05.2020 12:49:22
7.
Makrlík Petr 27.10.1993 1. Východočeská Tenisová
583
4
 
přijat, vklad, ok
28.05.2020 17:50:43
8.
Čadil Patrik 25.01.2000 TK PTA Kolín
1032
1
 
přijat, vklad, ok
29.05.2020 14:11:14
9.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
1032
1
222
jen 4hra
29.05.2020 17:47:02
10.
Polášek David 01.09.2005 TC Chrudim z.s.
1032
1
 
 
29.05.2020 17:47:47

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
308
6
 
odhlášeno hráčem
13.05.2020 15:50:05
2.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
521
4
15
odhlášeno hráčem
18.05.2020 09:10:42
3.
Stavěl Martin 11.06.1988 TK Březnice
121
15
 
odhlášeno hráčem
24.05.2020 10:02:44
4.
Babinciuc Ilie 06.12.1985 TC Brno.
228
9
 
odhlášeno hráčem
25.05.2020 10:14:12
5.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
340
6
 
odhlášeno hráčem
26.05.2020 11:48:05
6.
Kuták Jan 13.10.1993 LTK TEPLICE o.s.
1032
1
 
odhlášeno hráčem
27.05.2020 14:47:24
7.
Juliš Petr 17.04.2003 TC Chrudim z.s.
1032
1
 
odhlášeno hráčem
27.05.2020 22:13:02
8.
Chaloupka David 13.04.1982 TK Dynamo Hradec Králové
1032
1
 
odhlášeno hráčem
29.05.2020 11:12:11