Český tenisový svaz

Fleško Milan

Datum narození:
27.10.2006
Platnost reg. do:
02.11.2018
Klub:
TC Chrudim z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TC Chrudim z.s.
814 (6)
 
 
 
2018
TC Chrudim z.s.
534 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
5.5., TC Chrudim A - Nespin, z.s. A
1
2.
33 - Pardubický krajský přebor
19.5., LTC Vysoké Mýto - TC Chrudim A
1
3.
33 - Pardubický krajský přebor
26.5., TC Chrudim A - TO TJ Svitavy B
0
4.
33 - Pardubický krajský přebor
16.6., TC Chrudim A - TK Choceň
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
5.5., TC Chrudim A - Nespin, z.s. A
0
2.
33 - Pardubický krajský přebor
19.5., LTC Vysoké Mýto - TC Chrudim A
3
3.
33 - Pardubický krajský přebor
26.5., TC Chrudim A - TO TJ Svitavy B
0
4.
33 - Pardubický krajský přebor
16.6., TC Chrudim A - TK Choceň
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Meziokresní halový přebor pardubického kraje

TK Pernštýn 1897 Pardubice (P - 400), K: 5/5

27
 Jednotlivci celkem
27/1

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Meziokresní halový přebor pardubického kraje

TK Pernštýn 1897 Pardubice (P - 400), K: 5/5

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
29.4., TC Chrudim A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
6
2.
43 - Pardubický krajský přebor
6.5., LTC Vysoké Mýto - TC Chrudim A
3
3.
43 - Pardubický krajský přebor
20.5., TC Chrudim A - TK Choceň A
9
4.
43 - Pardubický krajský přebor
27.5., TK Česká Třebová, z.s. B - TC Chrudim A
9
5.
43 - Pardubický krajský přebor
17.6., TC Chrudim A - TO SK Žamberk A
9
 Družstva celkem (2hra)
36
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
57
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
54

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
29.4., TC Chrudim A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
0
2.
43 - Pardubický krajský přebor
6.5., LTC Vysoké Mýto - TC Chrudim A
2
3.
43 - Pardubický krajský přebor
20.5., TC Chrudim A - TK Choceň A
5
4.
43 - Pardubický krajský přebor
27.5., TK Česká Třebová, z.s. B - TC Chrudim A
5
5.
43 - Pardubický krajský přebor
17.6., TC Chrudim A - TO SK Žamberk A
9
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
57
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
54