Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  SK Tenis CUP
Pořadatel:  SK Tenis Kladno
Datum:  21.-23.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Stavěl Martin
 
 
 
Winter Oliver
6:0, 6:2
 
Novotný Petr
6:0, 6:1
 
Pokorný Dominik
6:2, 6:3
 
 
 
Brabec Petr
6:1, 6:1
 
 
 
Dlouhý Radek
6:2, 5:7, 6:3
 
 
 
Cihelka Jan
7:5, 6:3
 
 
 
Sembdner Adam
2:6, 6:1, 6:2
 
 
 
Brabec Martin
6:0, 6:2
 
 
 
Liška Vojtěch
7:5, 6:4
 
 
 
Kocourek Adam
2:6, 7:5, 6:4
 
 
 
Kožušník Radovan
4:6, 6:2, 6:2
 
 
 
Kolář Jiří
6:0, 6:1
 
 
 
Tauber Václav
6:2, 6:1
 
 
 
Lhotský Marek
6:3, 6:2
 
 
 
Barek Svatopluk
6:1, 6:0
 
Ščurek Oliver
6:2, 2:6, 6:3
 
Penc Lukáš
6:2, 5:2, scr.
 
 
 
Poznámka pořadatele: 8:50hod Winter-Novotný; Barek-Ščurek; Pokorný-Brabec P.; Dlouhý-Cihelka 9:50hod Sembdner-Brabec M; Liška -Kocourek; 10:00hod Kožušník -Kolář; Tauber-Lhotský; Stavěl; Penc Neděle: 9hod SF Stavěl-Dlouhý; Liška-Tauber
Počet účastníků18
NasazeníBH
Stavěl Martin 12515
Penc Lukáš 3019
Kolář Jiří 3306
Dlouhý Radek 3426
Tauber Václav 6684
Brabec Martin 8173
Pokorný Dominik 8633
Novotný Petr 1
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 112189

Dlouhý Radek - Pokorný Dominik
 
 
 
Tauber Václav - Tauber Ladislav
6:2, 6:3
 
Ščurek Oliver - Cihelka Jan
6:4, 2:6, 1:0 (6)
 
Samec Jan - Schee Marek
7:6, 5:7, 1:0 (4)
 
Sembdner Adam - Novotný Petr
6:2, 6:3
 
Kožušník Radovan - Lhotský Marek
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
Krautman Patrick Joseph - Matouš Patrik
6:2, 6:3
 
Poznámka pořadatele: Neděle: Finále - 12hod
Počet dvojic7
NasazeníBH
Dlouhý Radek 3426
Matouš Patrik 5894
Tauber Václav 6684
Pokorný Dominik 8633
Kožušník Radovan 1
Krautman Patrick Joseph 1
Novotný Petr 1
Lhotský Marek 1
Kategorie : 4Součet BH: 21
Kódové číslo akce: 114189

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hořejšek Jan03.01.1998SK Tenis Kladno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Samec Jan14.01.1989TCG Karlovy Vary
Matouš Patrik18.04.1994Tenis Nová Paka
Tauber Ladislav27.07.1970SK Tenis Kladno
Schee Marek12.07.1990SK Aritma Praha