Český tenisový svaz

Brabec Martin

Datum narození:
01.07.2002
Platnost reg. do:
28.04.2020
Klub:
SK Tenis Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Kročehlavy
501 (9)
 
 
 
2014
TK Kročehlavy
263 (15)
 
 
 
2015
TK Kročehlavy
191 (1)
584 (4)
 
 
2016
TK Kročehlavy
 
570 (4)
 
 
2017
TK Tenisek Buštěhrad
 
301 (1)
751 (4)
 
2018
TK Tenisek Buštěhrad
 
 
409 (6)
 
2019
TK Tenisek Buštěhrad
 
 
435 (6)
817 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Kladno a Rakovník

TK Stochov (P - 100), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Kladno a Rakovník

TK Stochov (P - 100), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
12 - IV. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, SK Tenis Kladno B - TK Stochov B
4
2.
12 - IV. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Botanika Bezděkov-Unhošť - SK Tenis Kladno B
1
3.
12 - IV. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Lány - SK Tenis Kladno B
0
4.
12 - IV. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Rudná E - SK Tenis Kladno B
1
5.
12 - IV. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, SK Tenis Kladno B - TK Tenisek Buštěhrad B
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
12 - IV. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, SK Tenis Kladno B - TK Stochov B
0
2.
12 - IV. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Botanika Bezděkov-Unhošť - SK Tenis Kladno B
1
3.
12 - IV. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Lány - SK Tenis Kladno B
1
4.
12 - IV. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Rudná E - SK Tenis Kladno B
1
5.
12 - IV. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, SK Tenis Kladno B - TK Tenisek Buštěhrad B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
23.03.2019, SK Tenis Kladno

SK Tenis Kladno (C - 400), K: 4/4

4>2 Brabec, Kafka - Vojta, Krechler 6:4, 6:2
2>1 Sýkora, Sembdner - Brabec, Kafka 6:2, 5:7, 1:0 (6)
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, SK Tenis Kladno - TO SK Mělník
1
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno
0
3.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
1
4.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ Kralupy o.s. - SK Tenis Kladno
0
5.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno
3
6.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
6
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, SK Tenis Kladno - TO SK Mělník
1
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno
0
3.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
3
4.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ Kralupy o.s. - SK Tenis Kladno
0
5.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno
5
6.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
2
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22