Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Přebor Chodska - Memoriál S. Böhma
Pořadatel:  LTC Domažlice
Datum:  14.-17.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Franěk Michal
 
 
 
Kuneš Filip
6:1, 6:0
 
Bufka Martin
6:1, 6:0
 
Volfík Vojtěch
6:3, 6:3
 
Kozina Štěpán
6:2, 6:1
 
Drozda Tomáš
6:0, 6:2
 
Blecha Adam
6:0, 6:0
 
Zelinka David
6:3, 6:4
 
 
 
Hrdina Aleš
3:6, 6:4, 6:2
 
Kameník Martin
6:1, 6:2
 
Toman Tomáš
6:3, 6:2
 
Šilhavý Jan
7:5, 6:3
 
Procházka Pavel
7:5, 6:1
 
Poláček Lukáš
6:3, 6:1
 
Zapský Kryštof
6:2, 7:6 (3)
 
Vavřík Roman
6:1, 2:6, 6:2
 
Šmíd Filip
7:6 (4), 1:6, 7:5
 
Fiala Přemysl
6:2, 6:4
 
Benda Marek
3:6, 7:5, 6:4
 
Vychopeň Vojtěch
3:6, 4:1, scr.
 
 
6:4, 6:1
 
Vachtl Jiří
 
Rinko Štěpán
4:6, 7:5, 6:1
 
Mirdzhaliev Mirgiiaz
6:0, 5:7, 6:4
 
Kubík Kristián
7:5, 6:4
 
Novák Jakub
3:6, 6:3, 6:2
 
Koranda Přemysl
4:1, scr.
 
Cintl Matěj
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Michl Filip
 
Rozhodčí turnaje: ,
Počet účastníků28
NasazeníBH
Franěk Michal 3130
Michl Filip 3530
Vachtl Jiří 4825
Zelinka David 5520
Blecha Adam 6220
Poláček Lukáš 6920
Zapský Kryštof 7120
Rinko Štěpán 7520
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 112169

Vachtl Jiří - Zelinka David
 
 
 
Volfík Vojtěch - Bufka Martin
6:0, 6:1
 
Faschingbauer Pavel - Podestát Štěpán
6:1, 6:0
 
Kozina Štěpán - Drozda Tomáš
6:2, 6:0
 
Franěk Michal - Toman Tomáš
6:0, 6:1
 
Cintl Matěj - Zapský Kryštof
5:7, 6:2, 1:0 (5)
 
Procházka Pavel - Fiala Přemysl
6:2, 4:2, scr.
 
Vavřík Roman - Vychopeň Vojtěch
6:7 (5), 6:4, 1:0 (6)
 
Hrdina Aleš - Novák Jakub
6:3, 7:5
 
 
6:0, 6:2
 
Blecha Adam - Rinko Štěpán
 
Poláček Lukáš - Kameník Martin
7:5, 6:7 (2), 1:0 (7)
 
Šmíd Filip - Šilhavý Jan
6:0, 7:5
 
 
6:3, 7:5
 
Kubík Kristián - Michl Filip
 
Počet dvojic13
NasazeníBH
Franěk Michal 3130
Michl Filip 3530
Vachtl Jiří 4825
Zelinka David 5520
Blecha Adam 6220
Poláček Lukáš 6920
Zapský Kryštof 7120
Rinko Štěpán 7520
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 114169

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vicenda Ondřej27.02.1998TK Škoda Plzeň z.s.
Bolardt Antonín07.06.1998TK AGROFERT Prostějov
Kozler Adam03.06.2000TK Slavia Plzeň

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rinko Štěpán13.11.1996TCG Karlovy Vary
Benda Marek25.01.1977TK Škoda Plzeň z.s.
Faschingbauer Pavel22.03.1973LTC Domažlice
Podestát Štěpán01.07.1978LTC Domažlice