Nebojsa Stanislav | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hložánek Radek | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kracík Šimon | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Tichý Štěpán | | | 6:4, 7:6 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zoubek Vojtěch | | 4:6, 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Paleček Adam | | | | 6:2, 2:6, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Juřena Michal | | 6:1, 3:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kozumplík Michal | 1:6, 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Navrátil Filip | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Vaculík Lukáš | 3:6, 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Kracík Matěj | | 5:7, 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Orlita Daniel | | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gestinger Adam | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kroupa Michal | 6:3, 4:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Bláha Tomáš | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Sukaný Pavel | 6:3, 3:6, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Vala Daniel | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hlavoň Ondřej | | | | 6:1, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Opálka Matyas | | 6:7, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Novák Lukáš | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Tomáš | | | 6:1, 3:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Josefčák David | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Filo Daniel | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lušovský Michal | | | | | | 6:0, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vanko Tomáš | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Daniel Jan | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Ševčík Martin | | | 1:6, 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Horák Ondřej | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Wawrzyczek Andrej | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Buffa Petr | | | | 6:7, 7:5, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holík Filip | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cahlík Petr | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Holiš Štěpán | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kovařík David | | 6:2, 1:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vágner Josef | | | | | 7:6, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nedvídek Jan | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kroupa Adam | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Juřena Michal | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Rousek Šimon | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Vodák Petr | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jančík Jakub | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šmédek Jaroslav | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kopeček Denis | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Zpěvák Lukáš | 2:6, 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kadora Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Dlabač Jaroslav (platná licence B do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Úterý 10 finále, informace 732923304
|
| Počet účastníků | 45 | Nasazení | CŽ | BH | Nebojsa Stanislav | 48 | 25 | Kadora Jakub | 49 | 25 | Kovařík David | 52 | 25 | Orlita Daniel | 67 | 20 | Kracík Matěj | 70 | 20 | Filo Daniel | 80 | 20 | Vágner Josef | 89 | 15 | Lušovský Michal | 91 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 165 |
Kódové číslo akce: 112088 |
|
|