Český tenisový svaz

Holík Filip

Datum narození:
27.09.2005
Platnost reg. do:
21.11.2019
Klub:
Jiskra Otrokovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TJ Jiskra Otrokovice
491 (9)
 
 
 
2017
Jiskra Otrokovice
245 (15)
769 (4)
 
 
2018
Jiskra Otrokovice
196 (1)
312 (9)
 
 
2019
Jiskra Otrokovice
 
221 (12)
683 (4)
 
15.12.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/6

16>8 Valenta, Hübl - Holík, Novák 6:2, 5:7, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
16.03.2019

TK Zlín (C - 400), K: 4/4

8>4 Holík, Novák - Kroupa, Josefčák 6:2, 6:1
4>2 Valenta, Hübl - Holík, Novák 6:2, 6:1
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, Jiskra Otrokovice - ŽLTC Brno
0
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019, Jiskra Otrokovice - TENIS SLOVÁCKO z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, Jiskra Otrokovice - ŽLTC Brno
0
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019, Jiskra Otrokovice - TENIS SLOVÁCKO z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
01.12.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/5

32>16 Holík Filip- Drozdík Adam6:2, 6:1
16>8 Holík Filip- Kružík Vilém6:3, 6:3
8>4 Peták Denis- Holík Filip7:6 (3), 6:7 (3), 1:0 (5)
získané body: 20 b.
19.01.2019

TK Zlín (C - 400), K: 5/6

16>8 Kružík Vilém- Holík Filip7:6 (11), 0:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
19.01.2019

TK Zlín (C - 400), K: 5/6

8>4 Gregus, Holík - Grác, Malaník 6:0, 6:0
4>2 Hrazdil, Juřena - Gregus, Holík 6:1, 6:3
získané body: 14 b.
31.08.2019

Jiskra Otrokovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Holík, Hanačík - Hývnar, Hývnar 6:1, 6:1
4>2 Holík, Hanačík - Berka, Homolka 6:1, 6:1
2>1 Holík, Hanačík - Dosoudil, Jemelka 7:6 (3), 6:3
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŘÍDA S
27.4.2019, SK Tenis Tišnov - Jiskra Otrokovice
9
2.
I.TŘÍDA S
4.5.2019, Jiskra Otrokovice - ŽLTC Brno C
3
3.
I.TŘÍDA S
11.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav - Jiskra Otrokovice
6
4.
I.TŘÍDA S
25.5.2019, Jiskra Otrokovice - TK Spartak Jihlava B
3
5.
I.TŘÍDA S
8.6.2019, Jiskra Otrokovice - TC Bajda Kroměříž
0
6.
I.TŘÍDA S
15.6.2019, TK Znojmo - Jiskra Otrokovice
4
7.
I.TŘÍDA S
22.6.2019, Jiskra Otrokovice - TC Brno. B
3
 Družstva celkem (2hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
57
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŘÍDA S
27.4.2019, SK Tenis Tišnov - Jiskra Otrokovice
6
2.
I.TŘÍDA S
4.5.2019, Jiskra Otrokovice - ŽLTC Brno C
3
3.
I.TŘÍDA S
11.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav - Jiskra Otrokovice
5
4.
I.TŘÍDA S
25.5.2019, Jiskra Otrokovice - TK Spartak Jihlava B
2
5.
I.TŘÍDA S
8.6.2019, Jiskra Otrokovice - TC Bajda Kroměříž
7
6.
I.TŘÍDA S
15.6.2019, TK Znojmo - Jiskra Otrokovice
4
7.
I.TŘÍDA S
22.6.2019, Jiskra Otrokovice - TC Brno. B
2
 Družstva celkem (4hra)
29
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
57
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44
22.6.2019, I.TŘÍDA S
Jiskra Otrokovice - TC Brno. B
team Holík, Gregus - Zerai, Dujka 6:1, 6:0
získané body: 2 b.