Název: | Pankrác Cup | Pořadatel: | TC Pankrác | Datum: | 25.-27.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Kvis Kryštof | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Špalovský John | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Celerin Jan | scr. | | | | |
| | | | | |
| | | 7:5, 7:5 | | |
| | | | | |
Zlatohlávek Tomáš | | | | | |
| | | | | |
Penc Lukáš | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hegenbart Max | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Keller Oliver | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Hauge Lukáš | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Beneš Tomáš | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | |
Dvořák Marek | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Barták Jan | | | | | |
| | | | | |
Novák Jiří | | | | | 6:2, 6:1 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Keršláger Zdeněk | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Novák Martin | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Šlachta Cyril František | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 7:6 (5) | | | |
| | | | | |
Bena Libor | | | | | |
| | | | | |
Svoboda Michal | | | | 6:4, 1:6, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vydlák Šimon | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Padevět Jonáš | | | scr. | | |
| | | | | |
Moucha Marek | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 2:6, 6:0, 7:6 (5) | | | |
| | | | | |
Kazda Martin | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Sraz mezi 8.30-8.40 začátek hry v 9.00 Špalovský - Celerin, Keller-Hauge, Beneš-Dvořák, Novák Martin-Šlachta Cyril.
V 10.00 pak Padevět-Moucha, Zlatohlavek-Penc, Svoboda-Vydlák, Novák Jiří - Keršláger
Ostatní v 11.30 |
| Počet účastníků | 21 | Nasazení | CŽ | BH | Kvis Kryštof | 107 | 15 | Kazda Martin | 214 | 9 | Bena Libor | 254 | 9 | Hegenbart Max | 306 | 6 | Barták Jan | 455 | 6 | Novák Jiří | 498 | 4 | Svoboda Michal | 533 | 4 | Penc Lukáš | 626 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 57 |
Kódové číslo akce: 112066 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Lerbletier Jakub | 20.05.1993 | TO Bohemians Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Padevět Jonáš | 05.01.2004 | Tenisový klub Černošice | Kazda Martin | 26.07.2001 | TJ Sokol Vysočany | Šlachta Cyril František | 04.09.2001 | TK ETIAM | Hegenbart Max | 08.10.2001 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
|