Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: starší žactvo

36 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
6
0
38:16
78:38
576:375
12
2
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
43:11
89:27
615:344
11
3
TK Slovan Moravská Třebová
Tisknout
4
2
28:26
61:54
487:441
10
4
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
Tisknout
2
4
23:31
50:67
415:517
8
5
TK Letohrad B
Tisknout
2
4
22:32
47:68
406:524
8
6
TO SK Žamberk B
Tisknout
1
5
22:32
53:66
487:516
7
7
Tennis club Litomyšl, z.s.
Tisknout
1
5
13:41
27:85
307:576
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
19.5.
9
Tennis club Litomyšl, z.s. TK Ústí n. Orlicí
1:8
3:16
41:110
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vajrauch Jan
1
Herman Dominik
3
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Klement Daniel
1
Procházka Tomáš
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Slaviková Eliška
1
Pechová Kristýna
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Backová Magdalena
1
Bániková Andrea
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Kasal Jiří
1
Farago Jan
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Lněnička Jakub
1
Balous Martin
1
6:4
4:6
2:6
12
16
1
2
0
1
7.
Vajrauch Jan
Lněnička Jakub
1
1
Procházka Tomáš
Herman Dominik
1
3
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Klement Daniel
Kasal Jiří
1
1
Farago Jan
Balous Martin
1
1
5:7
5:7
 
10
14
0
2
0
1
9.
Slaviková Eliška
Kolářová Jolana
1
1
Pechová Kristýna
Bániková Andrea
1
1
7:6
6:2
 
13
8
2
0
1
0
               
41
110
3
16
1
8

Soupiska Tennis club Litomyšl, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Vajrauch Jan
23.03.2004
1126
1
2
Klement Daniel
02.09.2005
1126
1
3
Kasal Jiří
30.09.2004
1126
1
4
Havran Alex
13.10.2007
1126
1
5
Lněnička Jakub
09.06.2007
1126
1
6
Hřebec Milan
23.01.2006
1126
1
7
Vajrauch Adam
10.09.2006
1126
1
21
Slaviková Eliška
31.07.2006
786
1
22
Backová Magdalena
10.03.2006
786
1
23
Kolářová Jolana
17.12.2006
786
1
24
Jašková Adéla
07.10.2006
786
1
25
Zahradníčková Klára
05.06.2007
786
1
26
Hegrová Daniela
21.07.2006
786
1

Soupiska TK Ústí n. Orlicí

jméno
nar.
BH
1
Herman Dominik
20.03.2006
984
3
2
Procházka Tomáš
16.01.2004
1126
1
3
Farago Jan
12.11.2004
1126
1
4
Novák Vojtěch Bartoloměj
20.08.2005
1126
1
5
Balous Martin
19.03.2006
1126
1
6
Jánský Ludvík
01.10.2007
1126
1
7
Zítko Michael
27.11.2006
1126
1
8
Linhart Ondřej
11.04.2006
1126
1
9
Hamerník Daniel
09.10.2008
1126
1
21
Tangishaka Jana (EU)
07.03.2006
786
1
22
Pechová Kristýna
19.09.2005
786
1
23
Bániková Andrea
27.02.2005
786
1
24
Peroutková Luisa
24.03.2006
786
1
25
Šebetková Nela
09.03.2006
786
1
26
Karešová Sára
12.09.2006
786
1