Datum narození: | 18.01.2013 |
Platnost reg. do: | 14.02.2025 |
Klub: | Tsport Votice o.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | Tsport VOTICE o.s. | 573 (4) | |||
2024-L | Tsport VOTICE o.s. | 304 (9) | 670 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 20.01.2024, Halový okresní přebor BenešovTsport Votice o.s. (P - 500), K: 4/4 | 10 |
Jednotlivci celkem | 10/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 20.01.2024, Halový okresní přebor BenešovTsport Votice o.s. (P - 500), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
20.01.2024, Halový okresní přebor BenešovTsport Votice o.s. (P - 500), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Jelínková Bára | - | Kunešová Michaela | 6:3, 6:0 |
8>4 | Ulihrachová Ella | - | Jelínková Bára | 6:0, 6:0 |
získané body: 10 b. |
20.01.2024, Halový okresní přebor BenešovTsport Votice o.s. (P - 500), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Pohořelá, Stuiber | - | Doušová, Jelínková | 6:4, 7:5 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 37 - III. třída B 27.04.2024 NT 01.05., TK Scentrum Benešov, z.s. - LTC Kolín |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 37 - III. třída B 27.04.2024 NT 01.05., TK Scentrum Benešov, z.s. - LTC Kolín |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
27.04.2024 NT 01.05., 37 - III. třída B TK Scentrum Benešov, z.s. - LTC Kolín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jelínková Bára | - | Hrbková Karolína | 6:0, 6:0 |
získané body: 1 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 37 - III. třída B TK Scentrum Benešov, z.s. - LTC Kolín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jelínková, Šašková | - | Hrbková, Teplá | 6:1, 6:2 |
získané body: 1 b. |
25.11.2023, Paluba openI. ČLTPK Čerčany (C - 500), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Jelínková Bára | - | Hybnerová Kristýna | 7:5 7:6 |
8>4 | Špačková Sára | - | Jelínková Bára | 6:0, 6:0 |
získané body: 13 b. |
25.11.2023, Paluba openI. ČLTPK Čerčany (C - 500), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Hybnerová, Žáková | - | Jelínková, Stuiber | 6:1, 6:4 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Jelínková Bára | - | Hryha Julie | 6:3, 6:4 |
8>4 | Jelínková Bára | - | Vágai Adéla | 6:0, 6:4 |
4>2 | Křížová Alexandria | - | Jelínková Bára | 6:1, 6:1 |
získané body: 14 b. |
16.12.2023Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Kodrová, Hryha | - | Rašnerová, Jelínková | 3:6, 6:2, 1:0 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, TO Bohemians YONEXTO Bohemians Praha (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Bínová Natálie | - | Jelínková Bára | 6:3, 6:1 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, TO Bohemians YONEXTO Bohemians Praha (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Bínová, Jelínková | - | Starnovská, Maršálková | 6:3, 6:1 |
4>2 | Bínová, Jelínková | - | Halamová, Poulíčková | Scr |
2>1 | Fejfarová, Kabrhelová | - | Bínová, Jelínková | 6:1, 6:0 |
získané body: 13 b. |
27.01.2024Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Jelínková Bára | - | Polášková Andrea | 6:1, 6:1 |
16>8 | Huňáčková Nikol | - | Jelínková Bára | 6:0, 6:1 |
získané body: 9 b. |
27.01.2024Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Křížová, Pitliaková | - | Holíková, Jelínková | 6:2, 6:4 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Jelínková Bára | - | Bernhardová Miley | scr. |
16>8 | Riessová Natalie | - | Jelínková Bára | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Riessová, Koutník | - | Jelínková, Rašnerová | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Jelínková Bára | - | Kupsová Marika | 6:3, 6:4 |
16>8 | Štěpánková Kateřina | - | Jelínková Bára | 1:6, 6:3, 1:0 |
získané body: 9 b. |
24.02.2024TK VEVE Tábor (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Jelínková Bára | - | Vyžralová Karolína | 6:0, 6:1 |
8>4 | Hávová Tereza | - | Jelínková Bára | 6:3, 4:6, 1:0 (5) |
získané body: 10 b. |
24.02.2024TK VEVE Tábor (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Uhlíková, Hávová | - | Šimková, Jelínková | 7:5, 6:4 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Nováková Eliška | - | Jelínková Bára | 6:3, 7:6 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Jelínková Bára | - | Hybnerová Kristýna | 6:3, 6:2 |
16>8 | Podlahová Anna | - | Jelínková Bára | 6:4, 6:4 |
získané body: 11 b. |
09.03.2024TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Novická, Novická | - | Jelínková, Svobodová | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, Halový okresní přebor BenešovTsport Votice o.s. (P - 500), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žáková Nikol | - | Jelínková Bára | 6:4, 6:0 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, Halový okresní přebor BenešovTsport Votice o.s. (P - 500), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Jelínková, Rašnerová | - | Urbaníková, Šašková | 6:1, 6:1 |
4>2 | Janoušová, Pitliaková | - | Jelínková, Rašnerová | 6:2, 6:2 |
získané body: 7 b. |
13.04.2024Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Hryha Julie | - | Jelínková Bára | 6:2, 6:4 |
získané body: 0 b. |
13.04.2024Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 49 - II. třída F 28.04.2024 NT 08.05., Tsport Votice o.s. B - Tsport Votice o.s. |
4 |
Družstva celkem (2hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 8 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 49 - II. třída F 28.04.2024 NT 08.05., Tsport Votice o.s. B - Tsport Votice o.s. |
4 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 8 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
28.04.2024 NT 08.05., 49 - II. třída F Tsport Votice o.s. B - Tsport Votice o.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jelínková Bára | - | Hrubý Jakub | 6:0, 6:1 |
získané body: 4 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 49 - II. třída F Tsport Votice o.s. B - Tsport Votice o.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jelínková, Hájková | - | Hrubý, Kratochvíl | 6:3, 6:2 |
získané body: 4 b. |