Datum narození: | 17.11.2012 |
Platnost reg. do: | 11.01.2025 |
Klub: | TK Benešov |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-Z | TK Benešov | 940 (3) | |||
2023-L | TK Benešov | 862 (3) | |||
2024-Z | TK Benešov | 746 (4) | |||
2024-L | TK Benešov | 1081 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 20.01.2024, Halový okresní přebor BenešovTsport Votice o.s. (P - 500), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 20.01.2024, Halový okresní přebor BenešovTsport Votice o.s. (P - 500), K: 4/4 | 7 |
Jednotlivci celkem | 7/1 |
20.01.2024, Halový okresní přebor BenešovTsport Votice o.s. (P - 500), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Stuiber Sarah | - | Pohořelá Anežka | 7:5, 6:2 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024, Halový okresní přebor BenešovTsport Votice o.s. (P - 500), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Pohořelá, Stuiber | - | Doušová, Jelínková | 6:4, 7:5 |
4>2 | Slavíková, Ulihrachová | - | Pohořelá, Stuiber | 6:0, 6:0 |
získané body: 7 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |