Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

ODO II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Škoda Plzeň C
Tisknout
6
0
52:2
105:9
678:287
12
2
TK Škoda Plzeň D
Tisknout
5
1
37:17
77:37
584:395
11
3
TK Kaznějov B
Tisknout
4
2
24:30
52:63
443:512
10
4
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
3
3
22:32
48:70
443:552
9
5
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
1
5
20:34
47:74
549:619
7
6
Slavoj Stod B
Tisknout
1
5
17:37
39:77
427:564
7
7
Sokol Nepomuk B
Tisknout
1
5
17:37
38:76
392:587
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
4
TK Škoda Plzeň D volno
0:0
 
 
 
2
04.5.2019
6
Tenis klub Nýrsko TK Škoda Plzeň D
3:6
7:14
72:107
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
11
TK Škoda Plzeň D TK Škoda Plzeň C
1:8
2:16
66:107
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
15
Sokol Plzeň Doudlevce B TK Škoda Plzeň D
0:9
2:18
51:110
Zápis o utkání - oficiální
5
08.6.2019
18
TK Škoda Plzeň D TK Kaznějov B
8:1
16:2
104:41
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
24
Slavoj Stod B TK Škoda Plzeň D
1:8
2:16
52:106
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019
25
Sokol Nepomuk B TK Škoda Plzeň D
4:5
8:11
72:91
Zápis o utkání - oficiální

Soupiska TK Škoda Plzeň D

jméno
nar.
BH
1
Pechan Jiří
29.09.1980
668
4
2
Mudra Lukáš
03.05.1993
1044
1
3
Zummer Michael
09.08.1990
1044
1
4
Moulis Ondřej
26.10.1991
1044
1
5
Staněk Pavel
30.09.1976
1044
1
6
Zummer Marek
03.07.1992
1044
1
7
Matas Robert
21.10.1971
1044
1
8
Bek Milan
15.09.1974
1044
1
21
Lisecová Michaela
23.11.1989
419
6
22
Sedláčková Michaela
26.03.1993
583
4
23
Kopačková Veronika
19.04.1985
1030
1
24
Ohajdová Markéta
29.10.2001
1030
1
25
Majerová Kristýna
15.03.2005
1030
1
Kapitán družstva TK Škoda Plzeň D
Příjmení a jméno: Staněk Pavel
Telefon: 777128747
E-mail: tkskodaplzen@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TK Škoda Plzeň D
Příjmení a jméno: Zummer Michael
Telefon: 733531999
E-mail: tkskodaplzen@seznam.cz