Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

ODO II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Škoda Plzeň C
Tisknout
6
0
52:2
105:9
678:287
12
2
TK Škoda Plzeň D
Tisknout
5
1
37:17
77:37
584:395
11
3
TK Kaznějov B
Tisknout
4
2
24:30
52:63
443:512
10
4
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
3
3
22:32
48:70
443:552
9
5
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
1
5
20:34
47:74
549:619
7
6
Slavoj Stod B
Tisknout
1
5
17:37
39:77
427:564
7
7
Sokol Nepomuk B
Tisknout
1
5
17:37
38:76
392:587
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
08.6.2019
18
TK Škoda Plzeň D TK Kaznějov B
8:1
16:2
104:41
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pechan Jiří
4
Špiroch Martin
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Zummer Michael
1
Holický Zdeněk
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
3.
Sedláčková Michaela
4
Seidlerová Veronika
4
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
4.
Kopačková Veronika
1
Prunerová Dagmar
4
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Staněk Pavel
1
Lehečka Jan
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Bek Milan
1
Lavicka Jaroslav
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
7.
Sedláčková Michaela
Lisecová Michaela
4
6
Seidlerová Veronika
Prunerová Dagmar
4
4
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
8.
Pechan Jiří
Bek Milan
4
1
Špiroch Martin
Holický Zdeněk
1
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
9.
Zummer Michael
Staněk Pavel
1
1
Lehečka Jan
Lavicka Jaroslav
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
               
104
41
16
2
8
1

Soupiska TK Škoda Plzeň D

jméno
nar.
BH
1
Pechan Jiří
29.09.1980
668
4
2
Mudra Lukáš
03.05.1993
1044
1
3
Zummer Michael
09.08.1990
1044
1
4
Moulis Ondřej
26.10.1991
1044
1
5
Staněk Pavel
30.09.1976
1044
1
6
Zummer Marek
03.07.1992
1044
1
7
Matas Robert
21.10.1971
1044
1
8
Bek Milan
15.09.1974
1044
1
21
Lisecová Michaela
23.11.1989
419
6
22
Sedláčková Michaela
26.03.1993
583
4
23
Kopačková Veronika
19.04.1985
1030
1
24
Ohajdová Markéta
29.10.2001
1030
1
25
Majerová Kristýna
15.03.2005
1030
1

Soupiska TK Kaznějov B

jméno
nar.
BH
1
Špiroch Martin
23.10.1995
1044
1
2
Sazeček Martin
06.10.1975
1044
1
3
Holický Zdeněk
07.06.1987
1044
1
4
Lehečka Jan
29.09.1975
1044
1
5
Lavicka Jaroslav
20.04.1986
1044
1
6
Silovský Miroslav (H)
26.04.2003
1044
1
7
Beneš Bohumil
14.12.1979
1044
1
8
Korbel Filip
27.09.2003
1044
1
9
Štafurik Filip
11.01.2002
1044
1
10
Košek Jindřich
11.06.2003
1044
1
11
Kellner Mikuláš
21.02.2004
1044
1
21
Seidlerová Veronika
19.08.1996
685
4
22
Prunerová Dagmar
01.12.1975
519
4
23
Jílková Miroslava
06.06.1993
1030
1
24
Klementová Lucie
02.05.2002
1030
1
25
Hanzlíčková Nela
20.10.2007
1030
1
26
Woleschenská Nela
26.01.2008
1030
1
27
Košková Milada
05.06.2006
1030
1
28
Nová Natálie
16.01.2001
1030
1