Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

ODO II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Škoda Plzeň C
Tisknout
4
0
34:2
69:9
462:237
8
2
TK Kaznějov B
Tisknout
3
2
18:27
38:57
329:418
8
3
TK Škoda Plzeň D
Tisknout
3
1
24:12
50:27
387:271
7
4
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
2
2
16:20
35:45
317:360
6
5
Slavoj Stod B
Tisknout
1
4
16:29
37:61
375:458
6
6
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
1
3
14:22
34:47
371:410
5
7
Sokol Nepomuk B
Tisknout
1
3
13:23
30:47
301:388
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
Sokol Nepomuk B Sokol Plzeň Doudlevce B
3:6
8:12
83:95
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Kaznějov B TK Škoda Plzeň C
0:9
1:18
28:110
Zápis o utkání - oficiální
3
Slavoj Stod B Tenis klub Nýrsko
5:4
11:9
96:86
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Škoda Plzeň D volno
0:0
 
 
 
2
04.5.2019
5
volno Sokol Nepomuk B
0:0
 
 
 
6
Tenis klub Nýrsko TK Škoda Plzeň D
3:6
7:14
72:107
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Škoda Plzeň C Slavoj Stod B
8:1
17:2
109:36
Zápis o utkání - oficiální
8
Sokol Plzeň Doudlevce B TK Kaznějov B
4:5
9:11
80:81
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
Sokol Nepomuk B TK Kaznějov B
2:7
5:14
54:100
Zápis o utkání - oficiální
10
Slavoj Stod B Sokol Plzeň Doudlevce B
3:6
8:12
86:91
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Škoda Plzeň D TK Škoda Plzeň C
1:8
2:16
66:107
Zápis o utkání - oficiální
12
volno Tenis klub Nýrsko
0:0
 
 
 
4
25.5.2019
13
Tenis klub Nýrsko Sokol Nepomuk B
7:2
14:4
106:71
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Škoda Plzeň C volno
0:0
 
 
 
15
Sokol Plzeň Doudlevce B TK Škoda Plzeň D
0:9
2:18
51:110
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Kaznějov B Slavoj Stod B
5:4
10:9
79:70
Zápis o utkání - oficiální
5
08.6.2019
17
Sokol Nepomuk B Slavoj Stod B
6:3
13:7
93:87
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Škoda Plzeň D TK Kaznějov B
8:1
16:2
104:41
Zápis o utkání - oficiální
19
volno Sokol Plzeň Doudlevce B
0:0
 
 
 
20
Tenis klub Nýrsko TK Škoda Plzeň C
0:9
4:18
107:136
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
TK Škoda Plzeň C Sokol Nepomuk B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
22
Sokol Plzeň Doudlevce B Tenis klub Nýrsko
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
TK Kaznějov B volno
0:0
 
 
 
24
Slavoj Stod B TK Škoda Plzeň D
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
22.6.2019
25
Sokol Nepomuk B TK Škoda Plzeň D
0:0
 
 
 
26
volno Slavoj Stod B
0:0
 
 
 
27
Tenis klub Nýrsko TK Kaznějov B
0:0
 
 
 
28
TK Škoda Plzeň C Sokol Plzeň Doudlevce B
0:0