Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
48:15
97:35
671:402
14
2
LTK Klatovy A
Tisknout
6
1
43:20
90:47
686:531
13
3
TCF Schicht Mariánské Lázně B
Tisknout
5
2
32:31
70:63
589:563
12
4
Slavoj Stod A
Tisknout
4
3
40:23
84:51
643:495
11
5
Lokomotiva Plzeň B
Tisknout
3
4
26:37
54:78
506:608
10
6
LTC Sušice
Tisknout
2
5
23:40
53:84
485:674
9
7
Prazdroj Plzeň
Tisknout
1
6
25:37
55:78
550:621
8
8
Sokol Plzeň Doudlevce A
Tisknout
0
7
14:48
32:99
451:687
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
4
TCG Karlovy Vary B Prazdroj Plzeň
7:2
14:5
96:57
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Plas Radek (H)
6
Kubeš Jiří (H)
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
2.
Janisch Petr
4
Šlais Jan
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
3.
Strebkova Mariya (Z)
9
Halounová Alexandra (H)
6
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Šestáková Nicole
4
Fiedlerová Lucie (H)
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Petričko Pavel
6
Fiedler Roman
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
6.
Šmíd Jakub
1
Kapr Vít
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
7.
Plas Radek (H)
Petričko Pavel
6
6
Šlais Jan
Fiedler Roman
1
1
4:6
6:4
1:0
11
10
2
1
1
0
8.
Šmíd Jakub
Kolář Václav
1
1
Kubeš Jiří (H)
Kapr Vít
1
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
9.
Strebkova Mariya (Z)
Šestáková Nicole
9
4
Halounová Alexandra (H)
Fiedlerová Lucie (H)
6
1
5:7
6:7
 
11
14
0
2
0
1
               
96
57
14
5
7
2

Soupiska TCG Karlovy Vary B

jméno
nar.
BH
1
Miškovský Lukáš
23.09.1993
575
4
2
Plas Radek (H)
28.02.1979
359
6
3
Beneš Josef
03.04.1986
1021
3
4
Janisch Petr
07.01.1976
685
4
5
Petričko Pavel
19.06.1982
459
6
6
Diushembiev Namazbek (Z)
29.09.2000
668
4
7
Psohlavec Tomáš
30.03.1986
1044
1
8
Šmíd Jakub
16.02.1984
1044
1
9
Kolář Václav
20.03.1974
1044
1
10
Dvořák Marek
27.02.1984
1044
1
11
Klír Lukáš
05.07.2004
1044
1
21
Líbenková Lucie
01.06.1979
843
3
22
Strebkova Mariya (Z)
16.08.2001
221
9
23
Horská Zuzana
09.11.2003
205
9
24
Abeldinova Alla (H)
25.04.2004
410
6
25
Šestáková Nicole
09.10.2001
519
4
26
Kotěšovcová Marcela
19.11.1979
1030
1
27
Michálková Veronika
17.02.2004
1030
1
28
Fuksová Natalie
04.09.2005
1030
1

Soupiska Prazdroj Plzeň

jméno
nar.
BH
1
Chval Marek
30.06.1990
645
4
2
Kubeš Jiří (H)
14.09.1995
1044
1
3
Šlais Jan
11.04.1980
1044
1
4
Fiedler Roman
14.04.1969
1044
1
5
Kapr Vít
05.07.1970
1044
1
21
Halounová Sandra (H)
26.04.2000
289
9
22
Halounová Alexandra (H)
26.04.2000
364
6
23
Pechová Michaela
01.11.1988
1030
1
24
Fiedlerová Lucie (H)
08.08.2005
1030
1