Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Slavia Orlová C
Tisknout
7
0
50:13
103:31
726:391
14
2
TK TENNISPOINT FM B
Tisknout
6
0
45:9
92:23
619:318
12
3
TC Ostrava Nová Ves
Tisknout
2
5
30:33
64:72
579:612
9
4
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
3
2
27:18
58:36
457:359
8
5
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Tisknout
3
2
25:20
51:48
435:394
8
6
TJ Baník Ostrava OKD
Tisknout
2
4
22:32
51:67
487:563
8
7
TK Hlučín B
Tisknout
2
4
21:33
47:68
440:558
8
8
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
2
4
20:34
45:73
426:561
8
9
TK TENNISPOINT FM A
Tisknout
0
6
3:51
9:102
226:639
6
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2019
1
TK TENNISPOINT FM B
0:0
 
 
 
2
TK Slavia Orlová C TK TENNISPOINT FM A
9:0
18:0
108:17
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Baník Ostrava OKD TJ TO Sokol Stará Bělá B
2:7
4:14
54:100
Zápis o utkání - oficiální
4
TO VOKD Ostrava-Poruba SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
2:7
4:14
42:96
Zápis o utkání - oficiální
5
TK Hlučín B TC Ostrava Nová Ves
6:3
13:6
95:85
Zápis o utkání - oficiální
2
01.05.2019
6
TK Hlučín B
0:0
 
 
 
7
TC Ostrava Nová Ves TO VOKD Ostrava-Poruba
4:5
10:11
87:89
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TJ Baník Ostrava OKD
7:2
14:8
107:83
Zápis o utkání - oficiální
9
TJ TO Sokol Stará Bělá B TK Slavia Orlová C
3:6
8:12
83:99
Zápis o utkání - oficiální
10
TK TENNISPOINT FM A TK TENNISPOINT FM B
0:9
0:18
20:108
Zápis o utkání - oficiální
3
04.05.2019
11
TK TENNISPOINT FM A
0:0
 
 
 
12
TK TENNISPOINT FM B TJ TO Sokol Stará Bělá B
6:3
12:8
92:77
Zápis o utkání - oficiální
13
TK Slavia Orlová C SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
7:2
14:4
98:74
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Baník Ostrava OKD TC Ostrava Nová Ves
3:6
8:12
90:104
Zápis o utkání - oficiální
15
TO VOKD Ostrava-Poruba TK Hlučín B
6:3
13:8
104:81
Zápis o utkání - oficiální
4
11.05.2019
16
TO VOKD Ostrava-Poruba
0:0
 
 
 
17
TK Hlučín B TJ Baník Ostrava OKD
2:7
4:14
64:102
Zápis o utkání - oficiální
18
TC Ostrava Nová Ves TK Slavia Orlová C
2:7
5:16
54:113
Zápis o utkání - oficiální
19
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK TENNISPOINT FM B
2:7
5:16
59:110
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ TO Sokol Stará Bělá B TK TENNISPOINT FM A
9:0
18:0
110:34
Zápis o utkání - oficiální
5
25.05.2019
21
TJ TO Sokol Stará Bělá B
0:0
 
 
 
22
TK TENNISPOINT FM A SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
2:7
6:14
61:99
Zápis o utkání - oficiální
23
TK TENNISPOINT FM B TC Ostrava Nová Ves
7:2
14:5
102:61
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Slavia Orlová C TK Hlučín B
7:2
14:5
100:45
Zápis o utkání - oficiální
25
TJ Baník Ostrava OKD TO VOKD Ostrava-Poruba
6:3
13:8
99:80
Zápis o utkání - oficiální
6
08.06.2019
26
TJ Baník Ostrava OKD
0:0
 
 
 
27
TO VOKD Ostrava-Poruba TK Slavia Orlová C
2:7
5:14
59:100
Zápis o utkání - oficiální
28
TK Hlučín B TK TENNISPOINT FM B
0:9
1:18
49:109
Zápis o utkání - oficiální
29
TC Ostrava Nová Ves TK TENNISPOINT FM A
9:0
18:0
108:36
Zápis o utkání - oficiální
30
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
15.06.2019
31
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
0:0
 
 
 
32
TJ TO Sokol Stará Bělá B TC Ostrava Nová Ves
5:4
10:8
87:80
Zápis o utkání - oficiální
33
TK TENNISPOINT FM A TK Hlučín B
1:8
3:16
58:106
Zápis o utkání - oficiální
34
TK TENNISPOINT FM B TO VOKD Ostrava-Poruba
7:2
14:4
98:52
Zápis o utkání - oficiální
35
TK Slavia Orlová C TJ Baník Ostrava OKD
7:2
15:4
108:59
Zápis o utkání - oficiální
8
22.06.2019
36
TK Slavia Orlová C
0:0
 
 
 
37
TJ Baník Ostrava OKD TK TENNISPOINT FM B
0:0
 
 
 
38
TO VOKD Ostrava-Poruba TK TENNISPOINT FM A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
39
TK Hlučín B TJ TO Sokol Stará Bělá B
0:0
 
 
 
40
TC Ostrava Nová Ves SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
9
29.06.2019
41
TC Ostrava Nová Ves
0:0
 
 
 
42
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK Hlučín B
0:0
 
 
 
43
TJ TO Sokol Stará Bělá B TO VOKD Ostrava-Poruba
0:0
 
 
 
44
TK TENNISPOINT FM A TJ Baník Ostrava OKD
0:0
 
 
 
45
TK TENNISPOINT FM B TK Slavia Orlová C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální