Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DM 1

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTK Liberec A
Tisknout
6
0
37:13
79:27
562:295
12
2
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
Tisknout
5
1
40:11
83:26
565:347
11
3
Severočeská tenisová o.s. A Most
Tisknout
4
2
31:20
67:46
524:388
10
4
TK Kadaň
Tisknout
4
2
27:27
59:62
484:474
10
5
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
2
4
29:25
60:52
455:428
8
6
TK Frýdlant v Čechách A
Tisknout
2
4
27:27
56:60
451:484
8
7
LTK Liberec B
Tisknout
1
5
13:37
32:77
327:531
7
8
LTC Panorama Teplice A
Tisknout
0
6
5:49
14:100
244:665
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.06.2019
24
LTK Liberec B TK Kadaň
2:7
5:14
49:88
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Martínek Jakub
12
Samek Jan
15
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Krechler Daniel
1
Straka Lukáš
15
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Dvořák Petr
1
Spěvák Jakub
12
0:6
4:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Slavík Jakub (H)
1
Špelda Vít
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
5.
Suchánková Laura
3
Mošková Natálie (H)
15
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Zeráková Tereza
1
Parkanová Tereza
12
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Krechler Daniel
Martínek Jakub
1
12
Samek Jan
Straka Lukáš
15
15
6:1
3:6
0:1
9
8
1
2
0
1
8.
Dvořák Petr
Slavík Jakub (H)
1
1
Špelda Vít
Spěvák Jakub
1
12
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Suchánková Laura
Zeráková Tereza
3
1
Parkanová Tereza
Mošková Natálie (H)
12
15
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
               
49
88
5
14
2
7

Soupiska LTK Liberec B

jméno
nar.
BH
1
Martínek Jakub
03.02.2008
347
12
2
Grübel Petr (H)
30.11.2007
393
12
3
Jan Stočes
26.08.2007
1417
4
4
Krechler Daniel
21.04.2009
2094
1
5
Dvořák Petr
25.04.2009
2094
1
6
Slavík Jakub (H)
18.10.2009
2094
1
7
Kašpar Jakub
15.10.2009
2094
1
8
Pospíšil Jan
28.04.2009
2094
1
9
Ježek Josef
02.06.2009
2094
1
10
Cimpl Adam
25.01.2009
2094
1
11
Parma Vít
18.04.2007
2094
1
12
Bydžovský Oto
11.05.2007
2094
1
21
Barteková Mariah
23.02.2007
432
6
22
Kochová Kristýna
29.04.2007
443
6
23
Suchánková Laura
26.09.2008
1031
3
24
Kobrlová Lucie
04.05.2007
1070
3
25
Zeráková Tereza
11.07.2009
1270
1
26
Pabišková Natalie (H)
29.04.2009
1270
1
27
Kožichová Adéla
15.08.2009
1270
1
28
Kolářová Aneta
06.01.2007
1270
1

Soupiska TK Kadaň

jméno
nar.
BH
1
Samek Jan
27.01.2007
220
15
2
Straka Lukáš
27.12.2007
268
15
3
Spěvák Jakub
02.01.2008
341
12
4
Čerňák Michal Emanuel (EU)
29.09.2007
936
6
5
Kisiel Tomáš
29.12.2007
862
6
6
Kožnar Dominik
03.01.2008
1163
4
7
Špelda Vít
05.05.2009
2094
1
8
Kadlec Petr
05.07.2007
2094
1
21
Mošková Natálie (H)
31.08.2008
128
15
22
Parkanová Tereza
07.07.2007
222
12
23
Skamenová Kristýna (H)
14.01.2007
182
12
24
Popsimovová Nikola
03.01.2007
673
4
25
Maliňaková Dominika
04.06.2008
878
4
26
Kňavová Karolína
22.09.2008
677
4