Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

11. 3.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
3
0
18:9
39:21
299:222
6
2
Sportovní klub Žižkov Praha B
Tisknout
2
1
20:7
41:20
301:226
5
3
VŠSK MFF Praha
Tisknout
2
1
17:10
35:20
264:203
5
4
TC Pankrác B
Tisknout
2
0
12:6
28:13
192:136
4
5
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B
Tisknout
1
1
6:12
14:25
152:183
3
6
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
0
3
4:23
12:47
186:321
3
7
Sokol Chuchle
Tisknout
0
2
7:11
14:23
129:175
2
8
Sokol Dolní Počernice z.s. A
Tisknout
0
2
6:12
13:27
144:201
2

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
TC Pankrác B Sokol Dolní Počernice z.s. A
6:3
15:7
104:69
Zápis o utkání - oficiální
2
VŠSK MFF Praha Sokol Chuchle
5:4
10:8
87:62
Zápis o utkání - oficiální
3
Sportovní klub Žižkov Praha B TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B
9:0
18:2
116:59
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Sokol Vršovice II. Sportcentrum Uhříněves
7:2
15:6
109:64
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019
5
Sokol Dolní Počernice z.s. A TJ Sokol Vršovice II.
3:6
6:12
75:97
Zápis o utkání - oficiální
6
Sportcentrum Uhříněves Sportovní klub Žižkov Praha B
2:7
6:14
74:102
Zápis o utkání - oficiální
7
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B VŠSK MFF Praha
6:3
12:7
93:67
Zápis o utkání - oficiální
8
Sokol Chuchle TC Pankrác B
3:6
6:13
67:88
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
Sokol Chuchle Sokol Dolní Počernice z.s. A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
10
TC Pankrác B TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
11
VŠSK MFF Praha Sportcentrum Uhříněves
9:0
18:0
110:48
Zápis o utkání - oficiální
12
Sportovní klub Žižkov Praha B TJ Sokol Vršovice II.
4:5
9:12
83:93
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
Sokol Dolní Počernice z.s. A Sportovní klub Žižkov Praha B
0:0
 
 
 
14
TJ Sokol Vršovice II. VŠSK MFF Praha
0:0
 
 
 
15
Sportcentrum Uhříněves TC Pankrác B
0:0
 
 
 
16
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B Sokol Chuchle
0:0
 
 
 
5
8.6.2019
17
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B Sokol Dolní Počernice z.s. A
0:0
 
 
 
18
Sokol Chuchle Sportcentrum Uhříněves
0:0
 
 
 
19
TC Pankrác B TJ Sokol Vršovice II.
0:0
 
 
 
20
VŠSK MFF Praha Sportovní klub Žižkov Praha B
0:0
 
 
 
6
15.6.2019
21
Sokol Dolní Počernice z.s. A VŠSK MFF Praha
0:0
 
 
 
22
Sportovní klub Žižkov Praha B TC Pankrác B
0:0
 
 
 
23
TJ Sokol Vršovice II. Sokol Chuchle
0:0
 
 
 
24
Sportcentrum Uhříněves TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B
0:0
 
 
 
7
22.6.2019
25
Sportcentrum Uhříněves Sokol Dolní Počernice z.s. A
0:0
 
 
 
26
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B TJ Sokol Vršovice II.
0:0
 
 
 
27
Sokol Chuchle Sportovní klub Žižkov Praha B
0:0
 
 
 
28
TC Pankrác B VŠSK MFF Praha
0:0