Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
49:14
99:30
656:356
14
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
5
2
36:27
77:55
602:509
12
3
TK Sokolov
Tisknout
4
3
36:27
75:61
635:549
11
4
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
4
3
33:30
70:67
585:558
11
5
TO Rotas Rotava
Tisknout
4
3
30:33
64:71
560:580
11
6
TK Kaznějov A
Tisknout
2
5
28:35
60:73
515:611
9
7
Sokol Plzeň Doudlevce C
Tisknout
2
5
27:36
59:74
514:590
9
8
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
0
7
13:50
27:100
345:659
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2018
26
Sokol Plzeň Doudlevce C TK Kaznějov A
6:3
13:6
98:60
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Větrovec Michal (H)
1
Jindra Pavel
9
7:6
3:0
 
13
6
2
0
1
0
2.
Milt Karel (H)
1
Lehečka Jan
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
3.
Borkovcová Markéta
3
Zíková Veronika (H)
6
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Štěpánová Petra
4
Seidlerová Veronika
3
2:6
6:1
5:7
13
14
1
2
0
1
5.
Wais Vilém
1
Korbel Filip
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Milt Lukáš (H)
1
Špiroch Martin
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
7.
Větrovec Michal (H)
Wais Vilém
1
1
Lehečka Jan
Makovíny Štefan (EU)
1
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
8.
Milt Karel (H)
Milt Lukáš (H)
1
1
Korbel Filip
Špiroch Martin
1
1
6:0
7:6
 
13
6
2
0
1
0
9.
Borkovcová Markéta
Štěpánová Petra
3
4
Zíková Veronika (H)
Seidlerová Veronika
6
3
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
               
98
60
13
6
6
3

Soupiska Sokol Plzeň Doudlevce C

jméno
nar.
BH
1
Větrovec Michal (H)
31.07.1995
1035
1
2
Jahl David
22.02.1985
1035
1
3
Milt Karel (H)
15.12.1977
1035
1
4
Hajský Tomáš
19.11.1978
1035
1
5
Wais Vilém
27.09.1972
1035
1
6
Milt Lukáš (H)
11.12.2002
1035
1
7
Homola Marek
27.03.1971
1035
1
8
Krejčík Martin
13.09.1961
1035
1
9
Gosler Karel
21.01.1996
1035
1
21
Borkovcová Markéta
18.10.1973
759
3
22
Štěpánová Petra
14.04.1977
628
4
23
Vísnerová Barbora
09.01.1974
1031
1
24
Panošková Markéta (H)
30.08.1979
1031
1

Soupiska TK Kaznějov A

jméno
nar.
BH
1
Jindra Pavel
07.06.1999
205
9
2
Košek Jindřich
11.06.2003
1035
1
3
Karafa Daniel
10.11.2007
1035
1
4
Kadaně Josef
02.09.1974
1035
1
5
Lehečka Jan
29.09.1975
1035
1
6
Sazeček Martin
06.10.1975
1035
1
7
Syrovátka René
09.07.1975
1035
1
8
Makovíny Štefan (EU)
25.08.1978
1035
1
9
Lavicka Jaroslav
20.04.1986
1035
1
10
Nový Petr
02.05.1969
1035
1
11
Korbel Filip
27.09.2003
1035
1
12
Špiroch Martin
23.10.1995
1035
1
21
Seidlerová Tereza
30.07.1999
539
4
22
Zíková Veronika (H)
24.04.1999
394
6
23
Seidlerová Veronika
19.08.1996
731
3
24
Jindrová Martina
26.01.1991
1031
1
25
Prunerová Dagmar
01.12.1975
1031
1
26
Chvalová Rita
24.12.1963
1031
1
27
Nová Natálie
16.01.2001
1031
1
28
Klementová Lucie
02.05.2002
1031
1