Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2015

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisklub Cheb A
Tisknout
7
0
51:12
103:28
724:344
14
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
5
2
39:24
81:54
603:519
12
3
Slavoj Stod
Tisknout
5
2
37:26
77:55
566:497
12
4
1.ČLTK Plzeň A
Tisknout
4
3
38:25
77:55
564:523
11
5
LTC Domažlice B
Tisknout
3
4
25:38
52:80
459:610
10
6
TJ Sokol Planá
Tisknout
2
5
25:38
57:80
550:623
9
7
TK Škoda Plzeň D
Tisknout
2
5
23:40
52:82
541:629
9
8
Lokomotiva Karlovy Vary B
Tisknout
0
7
14:49
33:98
419:681
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
13.6.2015
18
TK Škoda Plzeň D Lokomotiva Karlovy Vary B
6:3
12:6
98:79
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Milt Karel
3
Dragoun Daniel
1
6:7
2:6
 
8
13
0
2
0
1
2.
Zummer Michael
1
Kalous Jan
1
7:5
7:6
 
14
11
2
0
1
0
3.
Sedláčková Michaela
3
Šťastná Michaela
4
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
4.
Kocmánková Sára
1
Kašperková Pavlína
3
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
5.
Staněk Pavel
1
Písařík David
1
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
6.
Moulis Ondřej
1
Hofmann Jiří
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
7.
Sedláčková Michaela
Kocmánková Sára
3
1
Kašperková Pavlína
Šťastná Michaela
3
4
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
8.
Milt Karel
Staněk Pavel
3
1
Kalous Jan
Dragoun Daniel
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
9.
Zummer Michael
Šmíd Filip
1
1
Písařík David
Hofmann Jiří
1
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
               
98
79
12
6
6
3

Soupiska TK Škoda Plzeň D

jméno
nar.
BH
1
Milt Karel
15.12.1977
914
3
2
Zummer Michael
09.08.1990
1151
1
3
Zummer Marek
03.07.1992
1151
1
4
Staněk Pavel
30.09.1976
1151
1
5
Moulis Ondřej
26.10.1991
1151
1
6
Růžička Václav
21.02.2000
1151
1
7
Šmíd Filip
28.08.2000
1151
1
8
Tyrpák Josef
20.09.2001
1151
1
9
Straka Michal
01.08.1996
1151
1
10
Ducz Daniel
06.02.1997
1151
1
11
Pešta Lukáš
11.10.1998
1151
1
21
Pivcová Petra (H)
30.10.1993
442
6
22
Lisecová Michaela
23.11.1989
552
4
23
Šottová Radka
07.03.1981
863
3
24
Sedláčková Michaela
26.03.1993
744
3
25
Němcová Eliška
28.06.2001
912
3
26
Kocmánková Sára
16.05.2000
1034
1
27
Rokůsková Jill-Viktoria
24.02.1997
1034
1
28
Krýslová Vendula
05.12.2002
1034
1

Soupiska Lokomotiva Karlovy Vary B

jméno
nar.
BH
1
Kolář Václav
20.03.1974
350
6
2
Troják Pavel
16.05.1977
1151
1
3
Šmíd Jakub
16.02.1984
1151
1
4
Pecár Pavel
23.05.1974
1151
1
5
Dragoun Daniel
05.04.1999
1151
1
6
Kalous Jan
28.11.1998
1151
1
7
Bardak Kristián
20.03.1998
1151
1
8
Ong Tri Dung
24.03.1997
1151
1
9
Písařík David
08.08.1991
1151
1
10
Hofmann Jiří
13.04.1965
1151
1
11
Šleis Luděk
02.08.1963
1151
1
12
Havel Jiří
10.04.1962
1151
1
21
Šťastná Michaela
16.02.1990
713
4
22
Kašperková Pavlína
10.06.1999
912
3
23
Stelzigová Tereza (H)
24.04.1995
1034
1
24
Týnovská Veronika
26.09.2000
1034
1
25
Drahošová Eliška
02.10.2000
1034
1
26
Machalcová Kateřina
04.05.2000
1034
1
27
Šestáková Nicole
09.10.2001
1034
1
28
Štěříková Anička
31.10.1996
1034
1