Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2013

Věková kategorie: dorost

22. 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Sport Kolovraty
Tisknout
7
0
48:15
97:37
670:407
14
2
TSM Sokol Vysočany B
Tisknout
5
2
41:22
91:50
688:521
12
3
SK OAZA Praha B
Tisknout
4
3
40:23
86:50
643:470
11
4
TK Start Praha-Topolka
Tisknout
4
3
37:26
80:58
624:529
11
5
TK Olymp-Orel Praha A
Tisknout
3
4
31:32
67:70
555:563
10
6
SK Aritma Praha B
Tisknout
3
4
28:35
59:72
512:540
10
7
SK Satalice A
Tisknout
2
5
17:46
39:96
442:676
9
8
LOB Slovan Bohnice A
Tisknout
0
7
10:53
21:107
264:692
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2013
24
TK Sport Kolovraty SK Aritma Praha B
9:0
18:0
110:42
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Uhlíř Vít
15
Pokorný Jan
6
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Bubeník Jan
9
Neumann Vilém
6
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
3.
Karešová Pavlína
3
Schönfeldová Barbora
1
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
4.
Jindráčková Adéla
1
Hubičková Magdalena
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
5.
Válek Milan
3
Vedral Vladimír
3
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
6.
Lutovský Petr
3
Afanaskin Gleb (Z)
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Jindráčková Adéla
Mikulandová Melánie Elizabeth
1
1
Schönfeldová Barbora
Hubičková Magdalena
1
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
8.
Uhlíř Vít
Bubeník Jan
15
9
Pokorný Jan
Neumann Vilém
6
6
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
9.
Válek Milan
Lutovský Petr
3
3
Vedral Vladimír
Afanaskin Gleb (Z)
3
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
               
110
42
18
0
9
0

Soupiska TK Sport Kolovraty

jméno
nar.
BH
1
Uhlíř Vít
16.10.1996
116
15
2
Bubeník Jan
24.04.1997
232
9
3
Pátek Adam
04.08.1997
359
6
4
Válek Milan
04.09.1999
800
3
5
Lutovský Petr
18.01.1998
834
3
6
Zapletal Ondřej
13.10.1999
1084
1
21
Karešová Pavlína
24.06.1999
575
3
22
Jindráčková Adéla
06.07.1995
618
1
23
Tříšková Petra
09.12.1995
618
1
24
Mikulandová Melánie Elizabeth
23.11.1998
618
1
25
Vlastníková Zuzana
23.06.2000
618
1
Kapitán družstva TK Sport Kolovraty
Příjmení a jméno: Ullrich Rudolf Ing.
Telefon: 777138289
E-mail: hr.sport@volny.cz
Zástupce kapitána družstva TK Sport Kolovraty
Příjmení a jméno: Tříška Martin
Telefon: 777138289
E-mail: hr.sport@volny.cz

Soupiska SK Aritma Praha B

jméno
nar.
BH
1
Pokorný Jan
24.10.1997
379
6
2
Neumann Vilém
15.07.1998
361
6
3
Hofman Jan
20.06.1997
1002
3
4
Vedral Vladimír
14.09.1996
977
3
5
Zach Martin
22.11.1995
1057
3
6
Měrka Jan
19.03.1997
588
4
7
Mohorko Lukáš
13.05.1996
1057
3
8
Passburg Carl Victor (H)
01.03.1996
1084
1
9
Kalousek Robin
22.07.1999
1084
1
10
Afanaskin Gleb (Z)
03.07.2000
1084
1
11
Otáhal Jan
23.09.2000
1084
1
12
Bail Šimon
22.02.2000
1084
1
21
Brožová Ivona
06.02.1995
91
12
22
Zeilmanová Denisa
26.05.1999
334
4
23
Schönfeldová Barbora
22.03.1997
618
1
24
Hubičková Magdalena
19.08.2000
618
1
25
Hájková Ema
19.11.2002
618
1
26
Čalounová Kateřina
08.04.1997
618
1
27
Novotná Michaela
06.09.2001
618
1
28
Kavříková Natálie
14.05.2003
618
1
Kapitán družstva SK Aritma Praha B
Příjmení a jméno: Schönfeldová Barbora
Telefon: 723675935
E-mail: tenisservis@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva SK Aritma Praha B
Příjmení a jméno: Zach Martin
Telefon: 603388868
E-mail: tenisservis@seznam.cz