Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2013

Věková kategorie: dorost

31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
51:11
104:26
697:339
14
2
1. Vestecká sportovní
Tisknout
6
1
43:20
90:50
682:517
13
3
TO SK Mělník
Tisknout
4
3
35:27
76:62
631:558
11
4
LTC Mladá Boleslav
Tisknout
4
3
30:33
68:72
554:601
11
5
LTC Poděbrady
Tisknout
3
4
30:33
64:71
531:549
10
6
Sportclub Řevnice
Tisknout
2
5
27:36
61:74
527:590
9
7
TC Realsport Nymburk
Tisknout
2
5
22:41
47:86
457:648
9
8
Slavoj Žiželice
Tisknout
0
7
13:50
32:101
419:696
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.5.2013
8
TC Realsport Nymburk TK Neridé
1:8
2:17
44:108
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Nerušil Marek
15
Jetel Michal
35
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Hašek Josef
9
Kubelka Michal (H)
6
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Kohoutková Natálie (H)
6
Brožová Kateřina
20
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Stehnová Tereza
6
Haluzíková Veronika
9
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Vladík Jakub (H)
4
Andres Erik
12
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
6.
Čepek Michal
4
Ducz Daniel
6
4:6
6:1
6:4
16
11
2
1
1
0
7.
Nerušil Marek
Vladík Jakub (H)
15
4
Jetel Michal
Kubelka Michal (H)
35
6
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Hašek Josef
Čepek Michal
9
4
Andres Erik
Ducz Daniel
12
6
6:7
1:6
 
7
13
0
2
0
1
9.
Kohoutková Natálie (H)
Stehnová Tereza
6
6
Brožová Kateřina
Haluzíková Veronika
20
9
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
               
44
108
2
17
1
8

Soupiska TC Realsport Nymburk

jméno
nar.
BH
1
Nerušil Marek
29.10.1995
115
15
2
Hašek Josef
22.09.1997
236
9
3
Vladík Jakub (H)
07.03.1998
608
4
4
Čepek Michal
29.10.1998
496
4
5
Březina Jiří
22.10.1997
821
3
6
Frýba Filip
28.01.1999
890
3
7
Szita Jiří
28.12.1997
1084
1
8
Jech Lukáš
10.01.1998
1084
1
9
Drška Vojtěch
06.07.2000
1084
1
10
Goerojo Martin
11.03.1999
1084
1
11
Stehlík Filip
19.02.1999
1084
1
21
Kohoutková Natálie (H)
08.02.1999
197
6
22
Stehnová Tereza
01.11.1997
251
6
23
Martinovská Andrea
04.07.1995
618
1
24
Riegerová Tereza
01.12.1996
618
1
25
Svobodová Kateřina
07.09.1996
618
1
26
Jašková Gabriela
12.10.1998
618
1
27
Goerojová Kristýna
05.05.1997
618
1

Soupiska TK Neridé

jméno
nar.
BH
1
Gengel Marek
17.09.1995
18
35
2
Jetel Michal
14.01.1996
20
35
3
Krejčí Lukáš
07.12.1995
22
35
4
Kubelka Michal (H)
18.03.1995
346
6
5
Andres Erik
19.05.1997
142
12
6
Vicenda Ondřej
27.02.1998
153
12
7
Ducz Daniel
06.02.1997
365
6
8
Dubský Marek (H)
16.01.1999
445
6
9
Jiroušek Tomáš
04.01.2000
1084
1
21
Slavíčková Markéta (H)
09.01.1995
22
25
22
Brožová Kateřina
30.06.1998
30
20
23
Šnajberková Petra
19.10.1997
35
20
24
Staniková Monika (EU)
06.03.1996
552
3
25
Haluzíková Veronika
10.05.1996
119
9
26
Pilzová Tereza
02.10.1995
124
9
27
Plecitá Andrea
01.04.1996
195
6
28
Maříková Michaela
03.01.1995
227
6