Název: |
TC Chrudim Letní pohár babytenistů |
Datum: |
01.-01.07. |
Pořadatel: |
TC Chrudim z.s. (200) |
Místo konání: |
U Parku 135, Chrudim |
Kódové číslo: |
916542 |
Dvorců + povrch: |
12 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Solil Hynek |
U Parku 135 | |
537 01 Chrudim | |
Tel. (1): |
725 207 613 |
E-mail: |
info@tcchrudim.cz |
Internet: |
tcchrudim.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kučera Daniel | 27.07.2015 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 05.04.2023 19:26:10 |
|
2. |
Řehák Jakub | 06.11.2014 | TO TJ Tesla Pardubice | 06.04.2023 10:43:58 |
|
3. |
Petružálková Eliška | 26.11.2014 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 12.04.2023 18:08:52 |
|
4. |
Dobřický Jan | 19.02.2014 | TK Čáslav | 14.04.2023 10:26:25 |
|
5. |
Siváková Vanessa | 05.08.2014 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 21.04.2023 22:54:21 |
|
6. |
Chadim Daniel | 08.02.2015 | TK Pelhřimov | 26.04.2023 09:26:24 |
|
7. |
Podhráský Matěj | 13.11.2014 | TK Pelhřimov | 26.04.2023 09:42:04 |
|
8. |
Klementova Veronika | 14.02.2014 | TO TJ Tesla Pardubice | 28.04.2023 23:18:54 |
|
9. |
Kubelka Jonáš | 05.10.2014 | TC Chrudim z.s. | 12.05.2023 06:41:58 |
|
10. |
Zatočil Štěpán | 08.12.2014 | TK SB Světlá n.Sáz. | 13.05.2023 15:50:37 |
|
11. |
Bubeník Janek | 11.10.2015 | TC Chrudim z.s. | 22.05.2023 08:30:04 |
|
12. |
Králíčková Nikola | 23.11.2014 | TJ Žďár nad Sázavou | 29.05.2023 07:58:09 |
|
13. |
Dušek Filip | 16.02.2015 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 30.05.2023 11:01:12 |
|
14. |
Zelený Jakub | 11.09.2015 | TC Chrudim z.s. | 02.06.2023 09:51:49 |
|
15. |
Hlinecký Štěpán | 25.05.2015 | TC Chrudim z.s. | 05.06.2023 13:34:45 |
|
16. |
Vácha Jan | 27.02.2015 | LTC Pardubice | 08.06.2023 16:22:08 |
|
17. |
Řeháková Daniela | 24.03.2015 | Tenisový klub Eden HK | 11.06.2023 08:19:11 |
|
18. |
Koškina Elizaveta | 14.04.2015 | TC Spořilov Praha | 19.06.2023 17:58:12 |
|
19. |
Kovač David | 28.02.2015 | LTC Pardubice | 21.06.2023 13:16:27 |
|
20. |
Strnad Tomáš | 19.07.2014 | Tenisová akademie Siesta resort | 23.06.2023 07:29:59 |
|
21. |
Krtková Nikol | 27.07.2015 | TK Pelhřimov | 26.06.2023 09:40:14 |
|
22. |
Sychrovský Martin | 05.01.2016 | Tenisový klub SPORT,o.s. | 26.06.2023 16:27:03 |
|
23. |
Štrofová Kristýna | 13.07.2015 | Tenisový klub Eden HK | 27.06.2023 10:55:19 |
|
24. |
Lowzyl Oskar | 15.01.2014 | Tenisový klub SPORT,o.s. | volná karta | 30.06.2023 14:58:28 |
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Haišman Jaroslav | 25.04.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 14.06.2023 10:44:43 |
2. |
Král Václav | 12.01.2015 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | odhlášeno hráčem | 22.06.2023 21:45:56 |
3. |
Pirklová Lída | 12.10.2014 | SK Týniště nad Orlicí | odhlášeno hráčem | 25.06.2023 16:44:34 |
4. |
Valentová Nela | 10.11.2015 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 29.06.2023 12:43:48 |