Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  I.ČLTK Praha
Datum:  02.-06.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Filipová Kateřina (1)
 
 
 
Klusáčková Barbora
6:2, 6:4
 
Koutníková Bára
6:4, 6:4
 
Arpa Sophia
6:2, 6:4
 
 
 
Schmidová Nina (16)
7:6, 6:0
 
 
 
Foldová Kateřina (10)
2:6, 6:3, 6:4
 
 
 
Mabouka Sofia
6:2, 6:1
 
Miškovský Nathalie Charlize
6:4, 6:3
 
Rajchrtová Natálie
6:4, 6:4
 
Nikodymová Kristýna
6:0, 6:1
 
Krejčíková Viktorie (5)
6:1, 6:1
 
 
 
Chlumská Laura (3)
6:3, 6:3
 
 
 
Střihavková Nela
6:2, 6:0
 
Burešová Liliana
scr.
 
Kašprišin Beata
6:1, 6:3
 
Zeinerová Victoria
7:5, 6:4
 
Drábová Sára (13)
6:2, 6:4
 
 
 
Vávrová Lucie (12)
4:6, 6:4, 6:3
 
 
 
Ulich Viktorie
6:3, 6:1
 
Jiráková Sofie
6:2, 6:1
 
Blažková Barbora
7:5, 6:3
 
Dušková Darina
scr.
 
Pěnčíková Tereza (8)
scr.
 
 
 
 
6:3, 6:7, 6:4
 
Vernerová Sabina (7)
 
Burešová Karolína
6:3, 6:1
 
Hadrabová Radka
6:3, 6:0
 
Slavíková Tereza
6:7, 7:6, 6:1
 
Vlková Karolína
6:3, 6:3
 
 
7:5, 6:4
 
Marešová Beata (14)
 
 
6:2, 3:6, 7:5
 
Jančaříková Anna (15)
 
 
6:2, 6:0
 
Zimová Lela
 
Kučerová Eliška
6:3, 6:4
 
Sedláčková Sára
6:2, 6:1
 
 
7:5, 6:3
 
Mottlová Sofie (4)
 
 
6:1, 6:2
 
Radová Sofie (6)
 
Michna Lisa
6:2, 7:5
 
Ulihrachová Ella
7:5, 6:3
 
Kubíková Kateřina
1:6, 7:6, 6:3
 
Svoboda Adéla
4:6, 7:6, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Reifová Justýna (9)
 
 
scr.
 
Halfarová Eva (11)
 
 
6:0, 6:3
 
Gabrielová Edita Luisa
 
Dušková Diana
6:3, 6:4
 
Brodská Laura
7:6, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Fialová Barbora (2)
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Pondělí : 10 semi dvouhra po odpočinku semi čtyřhra po dohodě fi debla

Hrací plán byl automaticky vylosován 02.09.2022 17:58:53
Počet účastníků45
NasazeníBH
Filipová Kateřina 945
Fialová Barbora 1145
Chlumská Laura 1345
Mottlová Sofie 2235
Krejčíková Viktorie 2635
Radová Sofie 3130
Vernerová Sabina 3430
Pěnčíková Tereza 4425
Kategorie : 12Součet BH: 290
Kódové číslo akce: 812260

Fialová Barbora - Filipová Kateřina (1)
 
 
 
Rajchrtová Natálie - Gabrielová Edita Luisa
6:2, 6:0
 
Michna Lisa - Jiráková Sofie
6:4, 6:3
 
Slavíková Tereza - Svoboda Adéla
scr.
 
 
 
Radová Sofie - Střihavková Nela (7)
6:2, 6:1
 
 
 
Krejčíková Viktorie - Foldová Kateřina (4)
6:1, 7:6
 
 
 
Dušková Diana - Vlková Karolína
6:2, 6:3
 
Klusáčková Barbora - Ulich Viktorie
7:5, 4:6, 1:0 (4)
 
Zeinerová Victoria - Hadrabová Radka
scr.
 
Arpa Sophia - Burešová Karolína
6:1, 6:3
 
Reifová Justýna - Vávrová Lucie (5)
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
Halfarová Eva - Dušková Darina (8)
 
 
6:3, 6:3
 
Kučerová Eliška - Brodská Laura
 
Kubíková Kateřina - Ulihrachová Ella
2:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Jančaříková Anna - Schmidová Nina
6:2, 6:2
 
 
5:7, 6:1, 1:0 (6)
 
Vernerová Sabina - Mottlová Sofie (3)
 
 
6:0, 6:1
 
Farajpourova Aináz - Zimová Lela (6)
 
 
2:6, 6:4, 1:0 (2)
 
Sedláčková Sára - Drábová Sára
 
Miškovský Nathalie Charlize - Koutníková Bára
6:2, 6:1
 
Kašprišin Beata - Mabouka Sofia
6:1, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Marešová Beata - Kovačková Jana (2)
 

Hrací plán byl automaticky vylosován 03.09.2022 13:58:17
Počet dvojic21
NasazeníBH
Kovačková Jana 260
Filipová Kateřina 945
Fialová Barbora 1145
Mottlová Sofie 2235
Krejčíková Viktorie 2635
Radová Sofie 3130
Farajpourova Aináz 3330
Vernerová Sabina 3430
Kategorie : 12Součet BH: 310
Kódové číslo akce: 814260

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Staňková Laura05.09.2011TK Olymp Praha
Suchánková Nikol22.08.2012TK Neridé

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Farajpourova Aináz17.07.2011Pliskova Tennis Academy, z.s.
Kovačková Jana13.06.2010TK Sparta Praha