Název: |
Tenis Cibulka Cup 2021 |
Datum: |
02.-04.08. |
Pořadatel: |
Tenis Cibulka (C - 300) |
Kódové číslo: |
816165 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Písecký Jan |
V Stráni 11 | |
150 00 Praha 5 | |
Tel. (1): |
774995021 |
E-mail: |
turnaje@teniscibulka.cz |
Internet: |
www.teniscibulka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Foldová Kateřina | 02.09.2010 | TK Ústí n.Labem | 145 |
15 |
30.07.2021 14:10:44 |
||
2. |
Střídová Aneta | 28.02.2010 | Tenisový klub Progress z.s. | 363 |
6 |
29.07.2021 08:18:56 |
||
3. |
Landová Kateřina | 05.06.2010 | TC Brno. | 444 |
6 |
01.08.2021 15:43:05 |
||
4. |
Drašarová Eliška | 27.07.2010 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 600 |
4 |
30.07.2021 14:11:26 |
||
5. |
Žabová Eliška | 16.07.2010 | TENIS VLAŠIM,z.s. | 633 |
4 |
31.07.2021 16:50:40 |
||
6. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | 1098 |
1 |
14.03.2021 23:25:32 |
||
7. |
Zídková Veronika | 12.10.2011 | SK HAMR, z.s. | 1098 |
1 |
15.03.2021 00:03:42 |
||
8. |
Vlasáková Karla | 16.01.2011 | Slavoj Český Brod | 1098 |
1 |
07.06.2021 08:59:26 |
||
9. |
Tomečková Karolína | 05.08.2010 | Sokol Smíchov I. | 1098 |
1 |
08.06.2021 23:36:59 |
||
10. |
Listopad Laura | 06.01.2011 | SK Aritma Praha | 1098 |
1 |
11.06.2021 10:39:25 |
||
11. |
Ulihrachová Ella | 07.06.2011 | TK Sparta Praha | 1098 |
1 |
02.07.2021 08:10:28 |
||
12. |
Kotasová Eliška | 08.11.2011 | SK Tenis Duchcov | 1098 |
1 |
21.07.2021 21:38:36 |
||
13. |
Andrlová Katka | 07.08.2011 | TJ Spoje Praha | 1098 |
1 |
22.07.2021 23:26:13 |
||
14. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | 1098 |
1 |
30.07.2021 19:42:45 |
||
15. |
Posmyk Nicoletta Elly | 04.11.2011 | TK Slavia Plzeň | 1098 |
1 |
01.08.2021 15:06:24 |
||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.07.2021 11:21:58 |
|
2. |
Rajchrtová Natálie | 16.06.2011 | TK Start Praha-Topolka | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2021 05:34:26 |
|
3. |
Švandová Nikola | 10.12.2009 | D&M Tennis Academy, z.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.07.2021 00:00:34 |
|
4. |
Zeinerová Victoria | 27.07.2011 | LTC Modřany 2005 | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.07.2021 15:50:32 |
|
5. |
Čižinská Emma | 18.02.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 480 |
6 |
odhlášeno hráčem | 24.07.2021 18:05:59 |
|
6. |
Halfarová Eva | 04.03.2011 | I.ČLTK Praha | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.07.2021 22:54:16 |
|
7. |
Švajdová Alena | 14.05.2009 | TJ Kralupy | 532 |
4 |
odhlášeno hráčem | 26.07.2021 13:12:19 |
|
8. |
Polnicka Sofie | 17.02.2011 | TK Neridé | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.07.2021 15:58:11 |
|
9. |
Řežábková Tereza | 16.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.07.2021 10:15:54 |
|
10. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.07.2021 13:37:05 |
|
11. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.08.2021 15:47:11 |