Klar Dominik (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rutar Antonín | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hořelka Gabriel | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Vala Max | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Remeš Adam (9) | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Výtisk Josef (14) | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dezort Damian Max | | 6:2, 7:6 (2) | | | | |
| | | | | | |
Štika Hynek | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Prstecký Jan | | | 6:0, 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
Ivanovič Adam | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Telnar Adam (6) | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cecava Patrick (4) | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mohyla René | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kubík Kryštof | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Krupa Daniel | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Neudik Rafael (11) | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pešek Richard (12) | | | | 5:7, 6:3, 1:0 (8) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lukeš Jiří | | 6:1, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Penhaker Bernard | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Richter Jonáš | | | 7:6 (0), 6:3 | | | |
| | | | | | |
Šeliga Samuel | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Vičar Tomáš (7) | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:7 (3), 6:4, 1:0 (5) |
| | | | | | |
Bill Adam (8) | | | | | | |
| | | | | | |
Reichl David | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kubíček Jáchym | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Mikuláštík Jiří | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Leidolf Marek | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Konderla Denis (10) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 7:6 (5), 6:0 | | |
| | | | | | |
Bednář Ondřej (16) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Konderla Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Orság Štěpán | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Günther Max | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Krkoška Šimon (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | | |
Syryčanský Jonáš (5) | | | | | | |
| | | | | | |
Lys Richard | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Navláčil Eliáš | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Gřešek Oskar | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Piešťanský Štěpán | 6:7 (5), 6:2, 1:0 (7) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Blaščík Matyáš Dominik (13) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | | |
Valkovič Šimon (15) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zajíček Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Tomáš | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Florián Martin | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Rousek Jonáš (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2026) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 19.05.2023 18:00:36 |
| Počet účastníků | 44 | Nasazení | CŽ | BH | Klar Dominik | 16 | 45 | Rousek Jonáš | 21 | 45 | Krkoška Šimon | 45 | 30 | Cecava Patrick | 50 | 30 | Syryčanský Jonáš | 62 | 25 | Telnar Adam | 72 | 25 | Vičar Tomáš | 72 | 25 | Bill Adam | 82 | 20 |
Kategorie : 10 | Součet BH: 245 |
Kódové číslo akce: 712970 |
|
|