Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  21.-24.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Kačín Ondřej (1)
 
 
 
Ječmínek Ondřej
6:0, 6:0
 
Rieser Sedrik Aurelius
6:3, 6:4
 
Vlček Štěpán
6:1, 6:1
 
 
 
Toman Karel (9)
6:0, 6:0
 
 
 
Kovařík Dominik (16)
6:4, 6:3
 
 
 
Polášek Oliver
6:3, 6:2
 
Mrazek Richard
6:1, 6:1
 
Sirový Šimon
6:1, 6:1
 
Hnátek Marek
6:1, 6:0
 
Stehlík Vilém (7)
6:2, 6:1
 
 
 
Michna Gabriel (4)
3:6, 6:4, 6:4
 
 
 
Moravec Daniel
6:0, 6:0
 
Bervid William
6:4, 6:4
 
Kouba Adam
6:2, 6:1
 
Paidar Vít
6:2, 6:1
 
Šebek Filip (14)
6:1, 6:0
 
 
 
Hájek Petr (10)
6:3, 4:6, 7:5
 
 
 
Šturma Sebastian
6:0, 6:1
 
Vondráček Samuel Cristian
6:0, 6:1
 
Wollner Filip
4:0, scr.
 
Roček Eduard
2:6, 6:3, 6:4
 
Kovář Josef (6)
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Michel Maxim (8)
 
Nováček Bořivoj
6:0, 6:0
 
Kocanda Petr
6:0, 6:3
 
Chmelař Marek
2:6, 6:2, 6:2
 
Hanzelín Tobiáš
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Jourdren Philippe (12)
 
 
0:6, 6:3, 6:3
 
Hron Lukáš (15)
 
Sladkovský Vavřinec
6:0, 6:2
 
Pribiš Vincent
6:4, 7:6 (3)
 
Raev David
7:5, 6:4
 
Derfl Šimon
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Zapský Tobiáš (3)
 
 
7:6 (5), 4:6, 6:4
 
Zeman Patrik (5)
 
Guerra Feijó Tomáš
6:0, 6:0
 
Tichy Jan
6:2, 6:4
 
Pelda Martin
6:4, 3:6, 6:2
 
Nejedlý Oskar
6:2, 6:0
 
 
6:1, 3:6, 6:3
 
Turek Ondřej (11)
 
 
6:1, 6:3
 
Luxa Tommy (13)
 
 
6:1, 6:0
 
Mrzena Patrik
 
Weigert Matyáš
6:2, 6:1
 
Hampl  Viktor
6:3, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Pšeničnyj Dmitrij (2)
 
Rozhodčí turnaje: Křivánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2025)

Hrací plán byl automaticky vylosován 20.05.2022 18:05:01
Počet účastníků46
NasazeníBH
Kačín Ondřej 1345
Pšeničnyj Dmitrij 1645
Zapský Tobiáš 1845
Michna Gabriel 3835
Zeman Patrik 4230
Kovář Josef 4730
Stehlík Vilém 5330
Michel Maxim 5530
Kategorie : 11Součet BH: 290
Kódové číslo akce: 712800

Zapský Tobiáš - Kačín Ondřej (1)
 
 
 
Sirový Šimon - Moravec Daniel
6:2, 6:3
 
Sladkovský Vavřinec - Hampl  Viktor
6:0, 6:3
 
Ječmínek Ondřej - Wollner Filip
6:1, 4:6, 1:0 (6)
 
 
 
Turek Ondřej - Šebek Filip (7)
6:1, 6:0
 
 
 
Michna Gabriel - Hájek Petr (3)
6:4, 6:1
 
 
 
Raev David - Vondráček Samuel Cristian
5:7, 6:2, 1:0 (6)
 
Kocanda Petr - Hanzelín Tobiáš
6:1, 6:1
 
Chmelař Marek - Rieser Sedrik Aurelius
6:2, 7:6 (2)
 
 
 
Michel Maxim - Jourdren Philippe (5)
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Toman Karel - Polášek Oliver (8)
 
 
6:0, 6:1
 
Tichy Jan - Paidar Vít
 
Bervid William - Šturma Sebastian
6:1, 6:1
 
Weigert Matyáš - Nováček Bořivoj
6:4, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Kovář Josef - Luxa Tommy (4)
 
 
4:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Hron Lukáš - Stehlík Vilém (6)
 
 
5:7, 6:4, 1:0 (4)
 
Roček Eduard - Kovařík Dominik
 
Guerra Feijó Tomáš - Mrazek Richard
6:1, 6:1
 
Vlček Štěpán - Pelda Martin
6:4, 6:0
 
 
scr.
 
Zeman Patrik - Pšeničnyj Dmitrij (2)
 
Rozhodčí turnaje: Křivánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2025)

Hrací plán byl automaticky vylosován 21.05.2022 12:13:50
Počet dvojic20
NasazeníBH
Kačín Ondřej 1345
Pšeničnyj Dmitrij 1645
Zapský Tobiáš 1845
Michna Gabriel 3835
Zeman Patrik 4230
Kovář Josef 4730
Stehlík Vilém 5330
Michel Maxim 5530
Kategorie : 11Součet BH: 290
Kódové číslo akce: 714800

Tisková PDF verze hracího plánu