Krisman Vojtěch | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kodeš Jan | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Vondráček Samuel Cristian | 4:6, 6:2, 1:0 (10) | | | | |
| | | | | |
Matyáš Jiří | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | |
Černý Jakub | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Hron Lukáš | | | | | |
| | | | | |
Homola Matyáš | | | | 6:4, 6:7, 1:0 (10) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Dvořák Mikuláš | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | |
Rabas Jáchym | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Vogel Robin | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Sirový Šimon | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | |
Hovorka Hugo | | | | | |
| | | | | |
Moravec Daniel | | | | | 6:4, 7:6 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Obyt Tobiáš | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Mrazek Richard | 6:4, 4:6, 1:0 (10) | | | | |
| | | | | |
Doležal Sebastian | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Bervid William | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Dorazil Tadeáš | | | | | |
| | | | | |
Nováček Bořivoj | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Mikeš David | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Pribiš Vincent | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Hampl Viktor | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Motal David | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Bílek Dominik | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hejna Miloslav (platná licence B do 30.04.2022) |
Poznámka pořadatele: Program sobota 12.3. 9:00 Kodeš – Vondráček, Matyáš – Černý, Dvořák – Rabas, Vogel – Sirový 10:00 Obyt – Mrázek, Doležal – Bervid, Mikeš – Pribiš, Hampl – Motal 11:00 Krisman - …, Hron - …, Homola - …, Hovorka - … 12:30 Moravec - …, Dorazil - …, Nováček - …, Bílek - … 13:30 Mabouka – Svoboda, Fáčková – Růžičková, Jusková – Dáďová, Vedralová – Pucci 15:00 Faltysová – Horňáková, Neubergová – Sirová, Ulihrachová – Hugová, Silina – Kubíková, 16:00 Tvrzská - …, Baarová - …, Ulich - …, Doleželová - … 16:30 Stáňová - …
Program na sobotu: předkolo + 1. kolo dvouhry chlapci + dívky
Přihlášky do čtyřhry: chlapci do 13:00, dívky do 17:00
Možnost rozehrávky od 8:30 hod.
Rozhodčí turnaje: Milan Lekič, tel. 608952848
Neděle propozice 9.00. čtvrtfinále dvouhry chlapců,10.30. čtvrtfiniále dvouhry dívek, N.B. 12.00 čtyřhry chlapců a dívek do konce deního programu. Propozice na pondělí 14.3. 9.00 semifinále dvouhry chlapců.N.B. 12.00 Finále dvouhry chlapců |
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Krisman Vojtěch | 77 | 25 | Bílek Dominik | 85 | 25 | Dorazil Tadeáš | 110 | 20 | Homola Matyáš | 135 | 20 | Nováček Bořivoj | 143 | 15 | Hron Lukáš | 156 | 15 | Hovorka Hugo | 164 | 15 | Moravec Daniel | 250 | 12 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 147 |
Kódové číslo akce: 702150 |
|
|