Název: | Lob cup | Pořadatel: | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Datum: | 26.-28.11. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Vlček Štěpán (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Telychko Iaroslav | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Iliev Christian | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Dvořák Jan | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Švarc Teodor (8) | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Doležal Sebastian (4) | | | | 7:6, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Puznyak Daniel | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Rázga Jakub | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Hoffelner Tomáš | | | 6:3, 2:6, 1:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pribiš Vincent (5) | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 7:5, 4:6, 1:0 |
| | | | | |
Mrzena Patrik (7) | | | | | |
| | | | | |
| | 3:6, 6:2, 1:0 | | | |
| | | | | |
Štrégl Marek | | | | | |
| | | | | |
Rabas Jáchym | | | 6:1, 4:6, 1:0 | | |
| | | | | |
Keřlík Daniel | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 3:6, 6:3, 1:0 | | | |
| | | | | |
Nejedlý Oskar (3) | | | | | |
| | | | | |
| | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | |
Vondráček Samuel Cristian (6) | | | | | |
| | | | | |
| | scr. | | | |
| | | | | |
Mertl Matěj | | | | | |
| | | | | |
Rázga Lukáš | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Forrest Alexander Jason | 6:1, 4:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Štefaník Antonín (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: program na neděli: 9:00==Mrzena-Rabas; 9:30==Vlček-Pribiš; 10:30==Štefaník, na debly volejte v 11:00 |
Hrací plán byl automaticky vylosován 25.11.2022 18:02:17 |
| Počet účastníků | 20 | Nasazení | CŽ | BH | Vlček Štěpán | 117 | 20 | Štefaník Antonín | 197 | 12 | Nejedlý Oskar | 210 | 12 | Doležal Sebastian | 254 | 12 | Pribiš Vincent | 283 | 12 | Vondráček Samuel Cristian | 314 | 9 | Mrzena Patrik | 315 | 9 | Švarc Teodor | 347 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 95 |
Kódové číslo akce: 702004 |
|
|