Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  východočeský
Datum:  09.-11.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Wasserbauerová Adéla
 
 
 
Dušková Hana
6:2, 6:2
 
Kmošková Natálie
6:0, 6:4
 
Josefová Adéla
6:0, 7:5
 
 
 
 
6:2, 4:6, 6:3
 
Švadlenková Tereza
 
Pražáková Gabriela
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:4, 2:6, 6:3
 
Mikulová Natálie
 
Holmanová Markéta
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Dunajová Simona
 
Kalivodová Linda
6:1, 6:2
 
 
 
Procházková Adéla
6:4, 6:2
 
Bezdíčková Hana
6:2, 6:4
 
Fiedlerová Kristýna
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Štětková Klára
 
Machová Adéla
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Klátilová Denisa
 
Pečenková Eliška
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Sokolová Klára
 
Baumová Nikola
6:0, 0:1, scr.
 
 
 
 
2:6, 6:0, 7:5
 
Průchová Tereza
 
Blažková Tereza
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:7 (1), 6:2, 6:4
 
Volfová Barbora
 
Dunajčáková Denisa
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Pavlásková Lada
 
Francová Aneta
6:3, 6:0
 
Kvochová Kristýna
1:0, scr.
 
 
6:4, 6:1
 
Lipavská Kateřina
 
Baumová Tereza
6:7 (9), 6:3, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Horáková Nikol
 
Marková Veronika
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Kuldová Eliška
 
Vágnerová Viktorie
4:6, 7:5, 7:5
 
 
 
 
0:6, 7:5, 7:6 (1)
 
Škuligová Pavla
 
Lamiová Tereza
6:0, 6:1
 
Marková Gabriela
6:2, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Nováková Alžběta
 
Poznámka pořadatele: hráčka Nováková vzdala finálové utkání pro nevolnost, zápas o 3.místo Lipavská-Fiedlerová 3:6, 7:6 (1), 7:5
Počet účastníků36
NasazeníBH
Wasserbauerová Adéla 5120
Nováková Alžběta 5520
Lipavská Kateřina 7815
Kalivodová Linda 10712
Baumová Nikola 13112
Sokolová Klára 1629
Dunajová Simona 1779
Baumová Tereza 1779
Kategorie : 8Součet BH: 106
Kódové číslo akce: 612920

Nováková Alžběta - Wasserbauerová Adéla
 
 
 
Pečenková Eliška - Bezdíčková Hana
6:1, 6:1
 
Volfová Barbora - Dunajčáková Denisa
6:2, 6:3
 
Mikulová Natálie - Francová Aneta
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Lamiová Tereza - Průchová Tereza
 
Baumová Nikola - Baumová Tereza
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:0, 7:6 (4)
 
Dušková Hana - Josefová Adéla
 
Klátilová Denisa - Blažková Tereza
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Horáková Nikol - Procházková Adéla
 
Pavlásková Lada - Machová Adéla
3:6, 6:2, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Fiedlerová Kristýna - Švadlenková Tereza
 
Pražáková Gabriela - Škuligová Pavla
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Kalivodová Linda - Dunajová Simona
 
Holmanová Markéta - Štětková Klára
7:5, 6:4
 
 
 
 
7:5, 6:4
 
Kmošková Natálie - Vágnerová Viktorie
 
Kuldová Eliška - Marková Veronika
4:6, 6:2, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Lipavská Kateřina - Sokolová Klára
 
Počet dvojic17
NasazeníBH
Wasserbauerová Adéla 5120
Nováková Alžběta 5520
Lipavská Kateřina 7815
Kalivodová Linda 10712
Baumová Nikola 13112
Sokolová Klára 1629
Baumová Tereza 1779
Dunajová Simona 1779
Kategorie : 8Součet BH: 106
Kódové číslo akce: 614920

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vojtěchová Michaela27.10.1999LTC Pardubice
Čejková Aneta06.03.1998TK Česká Třebová, z.s.