Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  TK Most
Datum:  24.-28.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Janíčkovičová Nikol
 
 
 
Dvořáčková Anna
6:3, 6:1
 
Šturcová Nikola
6:4, 6:4
 
Hubáčková Karolína
6:3, 6:2
 
Hrdinová Sofie
6:3, 4:6, 6:3
 
 
6:3, 7:6 (2)
 
Jirousková Karoline
 
Těhníková Ester
6:2, 6:1
 
 
 
Taxová Victoria
6:3, 6:3
 
Ďulíková Kristýna
6:0, 7:5
 
Štěpánková  Klára
6:4, 6:3
 
Matoušková Barbora
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Jiráková Julie
 
Jiroušková Monika
6:1, 6:3
 
 
 
Mojžíšová Vendula
6:2, 6:2
 
Krejsová Laura
6:2, 6:3
 
Koubová Kateřina
6:1, 6:1
 
Rainke Klaudie
7:6 (3), 6:3
 
 
6:3, 6:0
 
Slavíková Barbora
 
Švíglerová Pavla
6:3, 6:4
 
 
 
Veselá Viktorie
6:1, 6:2
 
Štěpánková Tereza
6:3, 7:5
 
Jarolímková Nikol Marie
6:3, 6:2
 
Zdeňková Anna
scr.
 
 
6:4, 6:2
 
Boudová Valerie
 
Bejčková Adéla
6:3, 6:3
 
 
 
Svobodová Vanessa
6:3, 4:6, 6:1
 
Drbalová Linda
6:1, 4:6, 7:5
 
Salame Lilly Jasmine
6:4, 6:2
 
Polatová Natálie
6:3, 7:6 (1)
 
 
6:0, 6:1
 
Ječmínková Karolína
 
Růžičková Tereza
6:7 (5), 6:1, 6:0
 
 
 
Hůlová Veronika
6:4, 6:3
 
Švejcarová Marie
6:2, 6:2
 
Sekerková Veronika
6:0, 6:2
 
Nerudová Eliška
6:3, 6:1
 
 
6:2, 6:3
 
Petrásová Valentýna
 
Ondrášková Karolína
6:1, 6:3
 
 
 
Ploskuňáková Lucie
6:3, 6:2
 
Dvořáková Sophie
6:2, 6:1
 
Kudrnáčová Eliška
6:2, 6:2
 
Hůlková Amálie
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Krejčová Tereza
 
Poláková Veronika
6:0, 6:4
 
 
 
Heřmanová Tereza
2:6, 6:4, 6:3
 
Míšková Nela
6:0, 6:0
 
Hostáková Julie
6:1, 6:3
 
Tichá Julie
6:1, 4:6, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Nováková Erika
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Program na pátek 1.9.2021 Rozehra možná do 8:55 Zahájení v 9:00 - Finále dvouhry NB 11:00 hodin - Finále čtyřhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Janíčkovičová Nikol 4625
Nováková Erika 4725
Jiroušková Monika 5820
Petrásová Valentýna 6020
Ondrášková Karolína 6520
Jiráková Julie 7020
Bejčková Adéla 8415
Boudová Valerie 9115
Kategorie : 12Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 612278

Janíčkovičová Nikol - Nováková Erika
 
 
 
Hůlová Veronika - Veselá Viktorie
6:3, 6:1
 
Matoušková Barbora - Polatová Natálie
2:6, 6:3, 1:0 (7)
 
Ječmínková Karolína - Heřmanová Tereza
6:4, 6:2
 
Jarolímková Nikol Marie - Dvořáčková Anna
4:6, 6:3, 1:0 (7)
 
 
6:4, 6:1
 
Poláková Veronika - Jirousková Karoline
 
Krejčová Tereza - Jiroušková Monika
6:3, 6:3
 
 
 
Hůlková Amálie - Zimová Thelma
6:1, 6:3
 
Ďulíková Kristýna - Svobodová Vanessa
7:6 (13), 6:3
 
Slavíková Barbora - Dvořáková Sophie
6:3, 6:1
 
Tichá Julie - Koubová Kateřina
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Hubáčková Karolína - Nerudová Eliška
 
Taxová Victoria - Boudová Valerie
6:3, 6:0
 
 
 
Uhrová Nela - Hrdinová Sofie
2:6, 6:1, 1:0 (6)
 
Hostáková Julie - Brožová Michaela
6:0, 5:7, 1:0 (4)
 
Štěpánková  Klára - Těhníková Ester
7:5, 2:6, 1:0 (8)
 
Švejcarová Marie - Blažková  Klára
6:0, 6:2
 
 
7:5, 6:3
 
Petrásová Valentýna - Bejčková Adéla
 
Šturcová Nikola - Švíglerová Pavla
6:3, 6:2
 
 
 
Krejsová Laura - Rainke Klaudie
6:1, 6:7 (4), 1:0 (6)
 
Mojžíšová Vendula - Drbalová Linda
6:0, 6:1
 
Salame Lilly Jasmine - Kudrnáčová Eliška
6:1, 6:3
 
Štěpánková Tereza - Růžičková Tereza
7:5, 7:5
 
 
6:2, 6:2
 
Jiráková Julie - Ondrášková Karolína
 
Počet dvojic24
NasazeníBH
Janíčkovičová Nikol 4625
Nováková Erika 4725
Jiroušková Monika 5820
Petrásová Valentýna 6020
Ondrášková Karolína 6520
Jiráková Julie 7020
Bejčková Adéla 8415
Boudová Valerie 9115
Kategorie : 12Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 614278

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Svobodová Jana01.08.2008I.ČLTK Praha
Slaměníková Lucie25.12.2009TK PRECHEZA Přerov o.s.
Havlová Nela10.07.2008TK Na Dolině o.s.
Donald Natalie27.08.2008TK Sparta Praha
Melicharová Kateřina18.03.2008TK Sparta Praha
Řezáčová Štěpánka31.08.2009Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
Smetanová Lilian19.08.2008LTC Panorama Teplice
Tofi Vanessa14.01.2008TK Slavia Plzeň
Čermáková Aneta23.11.2008Lokomotiva Praha
Bendova Kristyna03.06.2008LTC Modřany 2005
Kroftová Viktorie26.03.2007Severočeská tenisová o.s.
Kroftová Eliška26.03.2007Severočeská tenisová o.s.
Petečelová Valentina29.01.2008LTC Velen Boskovice
Veselá Barbora11.07.2008TK AGROFERT Prostějov
Hettlerová Sofie21.03.2009TK Sparta Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Tichá Julie28.03.2009Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Hostáková Julie21.04.2007LTC Modřany 2005
Míšková Nela21.08.2007TJ Žďár nad Sázavou
Kudrnáčová Eliška05.05.2007SK HAMR, z.s.
Hůlková Amálie17.04.2008TJ Radlice
Ploskuňáková Lucie19.02.2009TK PRECHEZA Přerov o.s.
Koubová Kateřina09.09.2008TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Uhrová Nela02.04.2009I.ČLTK Praha
Petrásek Anna Marie03.12.2009SK Meteor Praha
Foldová Kateřina02.09.2010LTK TEPLICE o.s.
Sokolová Elen17.01.2009LTK TEPLICE o.s.
Horáková Renata09.01.2009TK Horní Měcholupy