Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  I.ČLTK Praha
Datum:  10.-14.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Bervid Victoria
 
 
 
Chlubnová Lucie
4:2, scr.
 
Dvořáčková Anna
6:0, 6:3
 
Oliveriusová Sára
6:1, 6:4
 
Hůlová Veronika
3:6, 6:2, 6:0
 
 
6:2, 7:5
 
Melicharová Kateřina
 
Jiroušková Monika
7:5, 6:4
 
 
 
Divilová Sára
3:6, 6:0, 6:1
 
Slaměníková Lucie
6:3, 6:0
 
Svobodová Jana
6:3, 6:4
 
Krejčová Tereza
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Těhníková Ester
 
Vachková Valentina
7:6 (5), 6:4
 
 
 
Růžičková Tereza
6:4, 6:1
 
Zdeňková Anna
6:4, 6:3
 
Bejčková Adéla
3:6, 6:4, 6:3
 
Havlová Nela
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Svítilová Adéla
 
Zimanyi Ela
6:1, 2:6, 6:1
 
 
 
Dostálová Christina
6:1, 6:1
 
Ječmínková Karolína
7:6 (6), 6:4
 
Svobodová Vanessa
5:7, 6:1, 6:3
 
Vobořilová Anna
6:4, 7:6 (5)
 
 
6:0, 6:1
 
Janíčkovičová Nikol
 
Nováková Erika
scr.
 
 
 
Donald Natalie
6:4, 6:1
 
Kárychová Viktorie
6:1, 6:3
 
Chrisstoffels Floortje
6:0, 6:4
 
Urbanova Berenika
6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Ondrášková Karolína
 
Farajpourová Aileen
7:6 (4), 7:5
 
 
 
Mojžíšová Vendula
6:2, 6:1
 
Nerudová Eliška
3:6, 6:4, 6:2
 
Boudová Valerie
6:2, 3:6, 6:2
 
Ostravská Adéla
6:2, 3:6, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Valentová Karolina
 
Soukupová Lucie
7:5, 6:1
 
 
 
Jarolímková Nikol Marie
7:6, 6:3
 
Žoldáková Denisa
6:1, 6:4
 
Heřmanová Tereza
6:1, 6:4
 
Uhrová Nela
5:7, 6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Jiráková Julie
 
Petrásová Valentýna
6:1, 6:1
 
 
 
Švíglerová Pavla
6:0, 6:1
 
Hubáčková Karolína
7:5, 6:3
 
Ďulíková Kristýna
6:0, 6:1
 
Jirousková Karoline
6:2, 6:2
 
 
5:7, 6:1, 6:0
 
Veselá Barbora
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program úterý : obě finále v 10 hodin Hráčka Fajmonová se odhlásila pro nemoc. Vylosovaná a nasazená hráčka Zikmundová se omluvila pro nemoc po zahájení zápasů 1. kola. Na její místo byl umisténa hráčka Těhníková LL z kvalifikace. Hráčka Bervid skrečovala z důvodu nevolnosti a slabosti Hráčka Veselá nenastoupila k finále singly z důvodu žaludečních potíží
Počet účastníků48
NasazeníBH
Bervid Victoria 3030
Veselá Barbora 3130
Vachková Valentina 3330
Valentová Karolina 4130
Soukupová Lucie 4425
Janíčkovičová Nikol 4625
Nováková Erika 4725
Jiroušková Monika 5820
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 612247

Janíčkovičová Nikol - Nováková Erika
 
 
 
Oliveriusová Sára - Jarolímková Nikol Marie
6:4, 3:6 (13)
 
Růžičková Tereza - Nerudová Eliška
6:1, 6:4
 
Chlubnová Lucie - Kudrnáčová Eliška
7:6 (3), 6:3
 
 
 
 
6:4, 2:6 (13)
 
Melicharová Kateřina - Donald Natalie
 
Zimanyi Ela - Valentová Karolina
6:4, 6:2
 
 
 
Dostálová Christina - Švíglerová Pavla
6:2, 6:2
 
Vobořilová Anna - Šturcová Nikola
6:4, 2:6 (6)
 
Ječmínková Karolína - Jirousková Karoline
5:7, 6:3 (11)
 
Těhníková Ester - Kárychová Viktorie
6:1, 7:5
 
 
4:6, 6:3 (6)
 
Farajpourová Aileen - Havlová Nela
 
Jiroušková Monika - Jiráková Julie
6:0, 6:1
 
 
 
Slaměníková Lucie - Boudová Valerie
6:3, 7:5
 
Hůlová Veronika - Urbanova Berenika
6:0, 6:2
 
Mojžíšová Vendula - Zdeňková Anna
6:3, scr.
 
Stryková Justyna Anna - Ostravská Adéla
6:4, 6:4
 
 
6:2, 6:3
 
Bervid Victoria - Žoldáková Denisa
 
Svítilová Adéla - Soukupová Lucie
6:3, 6:3
 
 
 
Svobodová Vanessa - Ďulíková Kristýna
6:4, 6:1
 
Uhrová Nela - Heřmanová Tereza
7:6 (3), 4:6 (3)
 
Hubáčková Karolína - Dvořáčková Anna
6:0, 6:3
 
Chrisstoffels Floortje - Bejčková Adéla
6:0, 6:4
 
 
6:0, 7:6 (3)
 
Ondrášková Karolína - Veselá Barbora
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Bervid Victoria 3030
Veselá Barbora 3130
Valentová Karolina 4130
Soukupová Lucie 4425
Janíčkovičová Nikol 4625
Nováková Erika 4725
Jiroušková Monika 5820
Zimanyi Ela 6320
Kategorie : 12Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 614247

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fajmonová Sarah Melany09.03.2007TK Neridé
Zikmundová Aneta16.06.2007SK HAMR, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šturcová Nikola31.10.2008LTC Modřany 2005