Název: |
HEAD SUMMER CUP 2023 |
Datum: |
15.-17.07. |
Pořadatel: |
TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 300) |
Místo konání: |
Staré Město, Salašská 2182 |
Kódové číslo: |
616054 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Jan Svoboda |
Salašská 2182 | |
68603 Staré Město | |
Tel. (1): |
605866879 |
E-mail: |
605866879 |
Internet: |
www.tenisslovacko.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Čoupková Aneta | 15.06.2010 | TC Brno. | 160 |
9 |
86 |
04.04.2023 21:24:42 |
|
2. |
Vymětalíková Lucie | 11.10.2010 | Jiskra Otrokovice | 193 |
9 |
106 |
25.06.2023 09:00:27 |
|
3. |
Pásková Anna | 12.03.2010 | TK Vyškov | 234 |
6 |
506 |
11.07.2023 09:46:48 |
|
4. |
Zedníčková Emma | 12.10.2010 | HTK Třebíč | 330 |
6 |
223 |
22.06.2023 20:33:50 |
|
5. |
Horehleďová Barbora | 22.11.2010 | TJ Sokol Uherský Brod | 345 |
6 |
239 |
05.04.2023 05:39:55 |
|
6. |
Nováková Simona | 20.01.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 512 |
4 |
84 |
14.07.2023 12:53:51 |
|
7. |
Nešporová Karolína | 03.07.2010 | Jiskra Otrokovice | 599 |
3 |
222 |
05.04.2023 22:31:17 |
|
8. |
Žalůdková Kateřina | 02.03.2011 | TK Zlín | 700 |
3 |
134 |
01.05.2023 11:23:31 |
|
9. |
Slezáková Lucie | 07.09.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 829 |
1 |
644 |
04.05.2023 07:18:32 |
|
10. |
Malásková Michaela | 26.04.2010 | TJ Sokol Uherský Brod | 829 |
1 |
428 |
12.07.2023 18:34:57 |
|
11. |
Daňová Ella | 19.02.2010 | TJ MEZ Vsetín | 829 |
1 |
476 |
13.07.2023 12:47:33 |
|
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Stříteská Sára | 24.01.2010 | TK Zlín | 537 |
4 |
111 |
odhlášeno hráčem | 03.05.2023 13:06:15 |
2. |
Sedláčková Sára | 17.01.2011 | TK Mohelnice, z.s. | 527 |
4 |
65 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2023 09:20:49 |
3. |
Přerovská Ella | 12.07.2010 | TK Sparta Praha | 635 |
3 |
521 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2023 21:17:34 |
4. |
Patáková Klára | 18.07.2011 | SK Uherský Brod | 661 |
3 |
156 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2023 07:35:29 |
5. |
Urbánková Veronika | 08.02.2010 | TJ Slavoj Velké Pavlovice | 336 |
6 |
166 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2023 02:34:06 |
6. |
Vychodilová Tereza | 22.05.2013 | TK AGROFERT Prostějov | 829 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2023 09:25:56 |
|
7. |
Minarovičová Linda | 23.11.2012 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 829 |
1 |
127 |
odhlášeno hráčem | 07.07.2023 20:54:17 |
8. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 300 |
6 |
203 |
odhlášeno hráčem | 08.07.2023 09:53:31 |
9. |
Vukadinovičová Dita | 13.09.2009 | TC Brno. | 304 |
6 |
odhlášeno hráčem | 08.07.2023 11:11:18 |
|
10. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | 522 |
4 |
135 |
IS: kolizní přihláška | 08.07.2023 12:00:06 |
11. |
Dostálová Sofie | 25.07.2012 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 829 |
1 |
341 |
odhlášeno hráčem | 08.07.2023 21:29:41 |
12. |
Salačová Emma | 18.07.2010 | TC Austerlitz | 829 |
1 |
462 |
odhlášeno hráčem | 12.07.2023 16:33:19 |
13. |
Marušáková Kristýna | 30.04.2011 | TK Zlín | 615 |
3 |
158 |
odhlášeno hráčem | 12.07.2023 21:06:43 |
14. |
Kafoňková Nikol | 16.05.2010 | TK Drnovice | 829 |
1 |
418 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2023 12:05:29 |