Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1
Pořadatel:  SK HIT Hradec Králové z.s.
Datum:  22.-26.04.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Ďulíková Kristýna
 
 
 
Sokolová Elen
6:1, 6:4
 
Pírková Klára
6:3, 6:3
 
Palečková Tereza
6:1, 6:2
 
Rainke Klaudie
6:2, 6:0
 
Zdeňková Anna
6:4, 6:2
 
 
 
Svobodová Vanessa
5:2, scr.
 
 
 
Bendova Kristyna
6:3, 6:0
 
Koubová Kateřina
6:3, 6:1
 
Sněhotová Karolína
0:6, 6:3, 6:2
 
Matoušková Barbora
6:2, 6:0
 
Dostálová Christina
4:6, 6:3, 6:3
 
 
 
Ječmínková Karolína
6:7 (7), 6:3, 6:3
 
 
 
Hůlková Amálie
6:1, 6:4
 
Tichá Julie
6:4, 6:1
 
Nálevková Barbora
6:3, 6:3
 
Hartingerová Sára
6:4, 5:0, scr.
 
Štěpánková  Klára
7:5, 6:3
 
 
 
Hubáčková Karolína
4:1, scr.
 
 
 
Kovar Nicol
6:3, 6:4
 
Tofi Vanessa
6:4, 6:1
 
Veselá Viktorie
6:0, 6:2
 
Dvořáková Sophie
4:6, 6:2, 6:2
 
Šturcová Nikola
6:0, 6:1
 
 
 
 
7:5, 2:6, 6:3
 
Marešová Sofie
 
Halamová Kateřina
7:5, 6:2
 
Štěpánková Tereza
6:4, 7:5
 
Benáčková Veronika
6:2, 6:2
 
Zimová Thelma
6:4, 6:2
 
 
7:5, 6:3
 
Vrajíková Rozálie
 
 
6:2, 4:6, 6:3
 
Těhníková Ester
 
Irahola Natalie
6:0, 6:4
 
Jelínková Nicol
6:2, 6:1
 
Vejšická Alžběta
7:6 (3), 4:6, 6:4
 
Schovancová Alena
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Heřmanová Tereza
 
 
2:6, 6:0, 6:3
 
Jirousková Karoline
 
Vokrojová Barbora
2:6, 6:4, 7:5
 
Uhrová Nela
4:6, 6:2, 7:5
 
Šperková Anna
4:6, 6:2, 3:0, scr.
 
Šedivá Anna
6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Růžičková Tereza
 
 
7:5, 6:3
 
Nováková Laura
 
Benetková Jessica
6:0, 6:2
 
Vobořilová Anna
6:2, 7:6 (4)
 
Ploskuňáková Lucie
6:0, 2:6, 6:4
 
Mojžíšová Vendula
6:3, 6:3
 
 
6:3, 5:7, 6:3
 
Švíglerová Pavla
 
Rozhodčí turnaje: Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráčka Nálevková Barbora skrečovala zápas dvouhry pro bolest kolene. Hráčka Růžičková Tereza skrečovala zápas dvouhry pro zranění zápěstí. Hráčka Štěpánková Klára skrečovala zápas dvouhry pro zranění zápěstí. Hráčka Ďulíková Kristýna skrečovala zápas dvouhry pro nevolnost.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Ďulíková Kristýna 2030
Švíglerová Pavla 2925
Ječmínková Karolína 3225
Heřmanová Tereza 3420
Marešová Sofie 3520
Dostálová Christina 3720
Jirousková Karoline 3920
Šturcová Nikola 4120
Kategorie : 12Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 612005

Ďulíková Kristýna - Ječmínková Karolína
 
 
 
Petečelová Valentina - Šperková Anna
3:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Růžičková Tereza - Štěpánková Tereza
6:1, 6:1
 
Kovar Nicol - Vokrojová Barbora
6:1, 3:6, 1:0 (5)
 
Zimová Thelma - Halamová Kateřina
6:4, 5:4, scr.
 
Matoušková Barbora - Dostálová Christina
7:5, 2:6, 1:0 (6)
 
 
 
Těhníková Ester - Štěpánková  Klára
6:2, 6:2
 
 
 
Hartingerová Sára - Palečková Tereza
3:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Tofi Vanessa - Vobořilová Anna
6:0, 7:5
 
Beková Barbora - Hůlková Amálie
5:7, 6:2, 1:0 (8)
 
Tichá Julie - Koubová Kateřina
6:4, 6:4
 
Zdeňková Anna - Mojžíšová Vendula
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:3, 2:6, 1:0 (5)
 
Heřmanová Tereza - Uhrová Nela
 
Benáčková Veronika - Irahola Natalie
6:4, 6:4
 
Ploskuňáková Lucie - Vrajíková Rozálie
6:1, 6:3
 
Veselá Viktorie - Sokolová Elen
6:2, 7:5
 
Dvořáková Sophie - Hubáčková Karolína
2:6, 6:2, 1:0 (7)
 
 
scr.
 
Svobodová Vanessa - Marešová Sofie
 
 
6:4, 6:3
 
Rainke Klaudie - Nováková Laura
 
Benetková Jessica - Bendova Kristyna
6:3, 5:7, 1:0 (4)
 
Schovancová Alena - Šedivá Anna
6:3, 7:5
 
Kotaracova Silvie - Vejšická Alžběta
6:2, 6:4
 
Jelínková Nicol - Pírková Klára
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Šturcová Nikola - Švíglerová Pavla
 
Rozhodčí turnaje: Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráčky Kovar/Vokrojová skrečovaly zápas čtyřhry z osobních důvodů. Hráčka Dvořáková skrečovala zápas čtyřhry z osobních důvodů.
Počet dvojic24
NasazeníBH
Ďulíková Kristýna 2030
Švíglerová Pavla 2925
Ječmínková Karolína 3225
Heřmanová Tereza 3420
Marešová Sofie 3520
Dostálová Christina 3720
Šturcová Nikola 4120
Svobodová Vanessa 4420
Kategorie : 12Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 614005

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Skořepová Isabela17.02.2009TK Znojmo
Piteráková Dominika08.12.2009TK Na Dolině o.s.
Ostravská Adéla19.08.2008TK Zlín
Švejcarová Marie14.05.2008Tenis Semice a.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Klusáčková Barbora20.07.2011TO TJ Tesla Pardubice
Mudrochová Laura19.08.2010TO TJ Tesla Pardubice