Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1
Pořadatel:  TK Znojmo
Datum:  22.-26.04.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Čepelík Matouš
 
 
 
Šuda Štěpán
6:4, 6:1
 
Šidlík Jan
6:3, 6:3
 
Bohatý Michal
6:1, 6:4
 
Motal Jan
6:3, 6:3
 
Svoboda Josef
6:3, 6:1
 
 
 
Černovický Jakub
7:5, 6:2
 
 
 
Merta Jakub
6:3, 2:6, 6:1
 
Kollert Jonáš
6:3, 6:3
 
Šebek Martin
6:1, 6:4
 
Wirgler Tomáš
6:0, 6:4
 
Zerai Rayen
7:6, 6:1
 
 
 
Krejčí Tomáš
4:6, 6:1, 6:2
 
 
 
Svoboda Patrik
6:2, 6:2
 
Vágner Dominik
6:3, 6:2
 
Köhler Matěj
6:7, 7:5, 6:2
 
Fojtů Lukas
5:7, 6:1, 6:4
 
Rat Daniel
6:4, 6:0
 
 
 
Kusý Jakub
6:4, 6:4
 
 
 
Linhart Adam
6:0, 6:0
 
Kliment Matúš
6:2, 6:1
 
Dymák Filip
6:3, 6:3
 
Laššan Radek
6:4, 6:1
 
Střílka Sven
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Vaněk Daniel
 
Vomela Tomáš
6:2, 6:4
 
Perůtka Matyáš
6:3, 6:4
 
Remeš Martin
2:6, 6:4, 7:5
 
Eversfield Thomas
6:4, 6:4
 
 
7:6, 6:2
 
Kreysa Jan
 
 
6:4, 6:0
 
Dujka Dominik
 
Moravec Nicolas
5:7, 6:2, 3:0, scr.
 
Majc Mário
6:3, 6:2
 
Papavasiliu Nikolaos
1:6, 6:3, 7:5
 
Jirásek Milan
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Psota Jan
 
 
6:1, 6:1
 
Fejka Matěj
 
Vondráček Robert
7:6, 6:0
 
Blaška Sebastian
6:1, 6:1
 
ZAVŘEL JAROSLAV
6:2, 6:1
 
Novák Matěj
7:5, 3:6, 6:3
 
 
6:3, 7:6
 
Fedor Jakub
 
 
6:4, 6:4
 
Vymazal Kryštof
 
Dufek Šimon
6:4, 6:3
 
Kotrba Adam
6:3, 6:2
 
Vrtílka Jakub
6:2, 7:5
 
Robenek Štěpán
6:1, 7:5
 
 
6:0, 6:1
 
Lebiš Josef
 
Rozhodčí turnaje: Křipský Filip (platná licence AV do 31.12.2025)
Poznámka pořadatele: Úterý 26.4.2022: 8:50-9:20 možnost rozehrávky 9:30 FI dvouhry NB 11:30 FI čtyřhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Čepelík Matouš 1245
Lebiš Josef 1535
Psota Jan 2135
Krejčí Tomáš 2230
Zerai Rayen 2630
Vaněk Daniel 2830
Fejka Matěj 3030
Střílka Sven 3425
Kategorie : 12Součet BH: 260
Kódové číslo akce: 512003

Psota Jan - Čepelík Matouš
 
 
 
Köhler Matěj - Eversfield Thomas
2:6, 6:4, 1:0 (6)
 
Majc Mário - Blaška Sebastian
scr.
 
Perůtka Matyáš - Moravec Nicolas
7:6 (46108)
 
Vomela Tomáš - Motal Jan
6:4, 6:3
 
Svoboda Josef - Rat Daniel
6:2, 6:3
 
 
 
Vaněk Daniel - Kusý Jakub
6:3, 6:3
 
 
 
Linhart Adam - Papavasiliu Nikolaos
6:1, 6:2
 
Jirásek Milan - Laššan Radek
6:0, 6:4
 
ZAVŘEL JAROSLAV - Vondráček Robert
0:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Robenek Štěpán - Kliment Matúš
1:6, 4:3, scr.
 
Střílka Sven - Vymazal Kryštof
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Fojtů Lukas - Šidlík Jan
 
Dymák Filip - Šuda Štěpán
6:2, 6:4
 
Svoboda Patrik - Kotrba Adam
6:4, 6:1
 
Bohatý Michal - Kuba Tomáš
6:3, 6:0
 
Kreysa Jan - Wirgler Tomáš
scr.
 
 
7:5, 6:2
 
Krejčí Tomáš - Fejka Matěj
 
 
6:3, 6:3
 
Fedor Jakub - Dujka Dominik
 
Dufek Šimon - Merta Jakub
6:1, 6:2
 
Vágner Dominik - Novák Matěj
6:4, 6:0
 
Vrtílka Jakub - Šebek Martin
6:1, 5:7, 1:0 (7)
 
Kollert Jonáš - Černovický Jakub
6:0, 6:3
 
 
6:1, 6:3
 
Lebiš Josef - Zerai Rayen
 
Rozhodčí turnaje: Křipský Filip (platná licence AV do 31.12.2025)
Počet dvojic24
NasazeníBH
Čepelík Matouš 1245
Lebiš Josef 1535
Psota Jan 2135
Krejčí Tomáš 2230
Zerai Rayen 2630
Vaněk Daniel 2830
Fejka Matěj 3030
Střílka Sven 3425
Kategorie : 12Součet BH: 260
Kódové číslo akce: 514003

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hlouch Sebastian29.07.2009HTK Třebíč