Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  12.-15.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Kubíková Patricie
 
 
 
Musilová Valérie
4:6 (76), 6:0
 
Hajná Kateřina
6:4, 6:4
 
Dolejší Eliška
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Červenková Lucie
 
Nouzová  Lucie
6:4, 3:6, 6:3
 
 
 
Doleželová Nathalia
6:2, 6:1
 
 
 
Látalová Adéla
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Kněžková Nelly
 
Nová Andrea
6:4, 3:6, 7:5
 
 
 
Kodešová Klára
scr.
 
 
 
Suchá Amy
6:0, 6:1
 
 
 
 
7:6 (), 6:2
 
Slavíková Emma
 
Knížová Jana
7:6 (4), 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Roháčová Emma
 
Peldová Nikola
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Richterová Šárka
 
Kalousková Sylvie
3:6, 6:3, scr.
 
 
 
Hrbková Lenka
6:2, 6:0
 
 
 
Elichová Sára
6:2, 3:6, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Bořová Nikola
 
Kotrčová Eliška
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:4, 2:6, 6:3
 
Junová Aneta
 
Tomcová Štěpánka
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Černá Agáta
 
Dvořáková Kristýna
6:1, 6:2
 
 
 
Kotlíková Inez Maria
6:3, 6:0
 
 
 
Bohatová Zuzana
6:2, 6:1
 
 
 
 
0:6, 6:3, 6:2
 
Štěpánová Terezie
 
Heřmanová Barbora
7:6 (6), 3:0, scr.
 
 
 
 
6:4 (76)
 
Mamicová Kristýna
 
Bervid Victoria
6:0, 6:0
 
Lhotáková Barbora
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Vlčková Karolína
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Prezentace 20 min. před plánovanou hrou na recepci klubu s požadovanými doklady(včetně doprovodu), a přesným vkladem. Možnost rozehrávky od 8.00 do 8.40h. na všech kurtech. časový plán: 9. 00 - Musilová - Hajná, Bervid - Lhotáková, Dolejší - Červenková, Nouzová - Doleželová, Látalová - Kněžková, Nová - Kodešová, Suchá - Slavíková 10. 00 Knížová - Roháčová, Peldová - Richterová, Kalousková - Hrbková, Elichová - Bořová, Kotrčová - Junová, Tomcová - Černá, Dvořáková - Kotlíková, 11. 30 Bohatová - Štěpánová, Heřmanová - Mamicová, Kubíková - , Vlčková - Neděle 13. 6. : 9. 00 Kubíková - Červenková, Nouzová - Kněžková, Kodešová - Suchá, Roháčová - Richterová, Kalousková - Bořová, Kotrčová - Černá, Kotlíková - Štěpánová, 10. 00 Mamicová - Vlčková Čtyřhra 13. 00 Pondělí 14. 6.: 9. 00 Kněžková - Richterová, Černá - Kotlíková
Počet účastníků34
NasazeníBH
Kubíková Patricie 5120
Vlčková Karolína 5420
Nová Andrea 6015
Černá Agáta 7215
Richterová Šárka 7615
Kněžková Nelly 9612
Kalousková Sylvie 9812
Dvořáková Kristýna 10312
Kategorie : 8Součet BH: 121
Kódové číslo akce: 212800

Kubíková Patricie - Kotlíková Inez Maria
 
 
 
Knížová Jana - Kodešová Klára
6:1, 6:1
 
Hrbková Lenka - Roháčová Emma
7:6 (), 1:6, 1:0
 
Musilová Valérie - Štěpánová Terezie
6:0, 6:0
 
 
 
Nouzová  Lucie - Červenková Lucie
6:2, 6:3
 
 
 
Hajná Kateřina - Tomcová Štěpánka
6:1, 7:5
 
Bervid Victoria - Bervid Vlasta
6:3, 0:6, 1:0 (6)
 
 
3:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Richterová Šárka - Mamicová Kristýna
 
Bořová Nikola - Látalová Adéla
6:3, 7:6 (5)
 
Elichová Sára - Peldová Nikola
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Bohatová Zuzana - Kotrčová Eliška
 
Počet dvojic11
NasazeníBH
Kubíková Patricie 5120
Richterová Šárka 7615
Bohatová Zuzana 10812
Kotrčová Eliška 2049
Musilová Valérie 2366
Látalová Adéla 2636
Štěpánová Terezie 2816
Mamicová Kristýna 2886
Kategorie : 8Součet BH: 80
Kódové číslo akce: 214800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Agovič Lejla11.06.2003LOB S.A. Bohnice, z.s.
Novotná Nikola01.11.1998LTC Modřany 2005
Bužková Radka02.03.2000Tenis Cibulka

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bervid Vlasta20.04.1971I.ČLTK Praha