Pořadatel: | CTA Rudná | Datum: | 09.-12.02. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Hrbková Lenka (1) | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
Reitmaierová Stela | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | |
Irahola Valerie | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | |
Slišková Lucie (3) | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | |
Teušlová Klára | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | |
Kováčová Katarina | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | |
Bejová Zuzana | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | |
Bělohoubková Eliška | | | | 6:3, 3:6, 1:0 (2) |
| | | | |
Škachová Miriam | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | |
Salame Lilly Jasmine | | 5:7, 6:3, 1:0 | | |
| | | | |
Samková Michaela (4) | scr. | | | |
| | | | |
Jeřábková Alice | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | |
Eliášová Zuzana | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | |
| | 6:7, 7:6, 1:0 | | |
| | | | |
Džurňáková Michaela (2) | | | | |
| | | | |
Rozhodčí turnaje: Martin David |
Poznámka pořadatele: Pořadatel turnaje fyzicky v sobotu Ivan Pouš, tel. 778466372 (v případě potřeby volejte na toto číslo) // Prezentace v našem Bistru v prvním patře budovy // 14:00 Reitmaierová - Irahola 14:30 Slišková - Teušlová 15:00 Kováčová - Bejová 15:30 Bělohounková - Škachová, Salame - Samková 16:00 Jeřábková - Eliášová, Hrbková - ? 17:00 Dzurňáková // Přihlášky do čtyřhry do 17:00, čtyřhry začnou nejdříve 19:00, případně až v neděli dle vývoje turnaje // TŘETÍ SET HRAJEME SUPERTIEBREAK, NEPOUŽÍVÁME PRAVIDLO NO LET // V Bistru v prvním patře a v šatnách je tzv. čistá zóna - hráči po zápase zouvají tenisové boty před šatnou, do Bistra prosíme hráče v netenisové obuvi. Bagy nechávejte v šatnách/v hale, nikoliv v Bistru, děkujeme. // Pořadatel v neděli: Leti Pulchatová 605068605 |
Hrací plán byl automaticky vylosován 09.02.2024 18:33:32 |
| Počet účastníků | 14 | Nasazení | CŽ | BH | Hrbková Lenka | 156 | 12 | Džurňáková Michaela | 390 | 6 | Slišková Lucie | 404 | 4 | Samková Michaela | 444 | 4 | Eliášová Zuzana | 553 | 4 | Jeřábková Alice | 592 | 4 | Salame Lilly Jasmine | 630 | 3 | Reitmaierová Stela | 656 | 3 |
Kategorie : 2 | Součet BH: 40 |
Kódové číslo akce: 202039 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Töre Berenica | 30.03.2007 | Sokol Petrovice | Mikulcová Nela | 12.02.2005 | TK Zlín |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Irahola Valerie | 21.05.2007 | SK HAMR, z.s. | Slišková Lucie | 04.12.2005 | LTC Modřany 2005 | Samková Michaela | 16.04.2003 | TJ Sokol Vysočany | Jeřábková Alice | 21.07.2007 | TK Tenisek Buštěhrad | Pulchartová Laetitia | 18.01.2001 | TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|