Název: | TK RAPID CUP | Pořadatel: | TK RAPID LIBEREC | Datum: | 07.-10.01. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Hrabalová Eliška (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hajná Kateřina | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Šalková Natálie | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Katzer Ellen | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Blažková Klára | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chrisstoffels Floortje | | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hozmanová Vanessa | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Temenugov Isabella | | | 6:7(1),6:4,12:10 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Linhartová Nela (7) | | 6:7(4),6:2,10:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Navrátilová Magdalena (3) | | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Prouzová Anna-Marie | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Harajda Ema | | | 7:6 (5), 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žáková Tereza | | 6:4,3:6,10,3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mošková Natálie | | | | 4:6,6:4,10:7 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kasková Valentýna | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Junová Aneta | | | 7:6 (9), 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petáková Helena (5) | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:3, 6:1 |
| | | | | | |
Gabrielová Aneta (8) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Škachová Magdaléna | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Hrabánková Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Sokolová Marie | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
Svobodová Jana | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Svítilová Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 2:6,6:0,10:1 | | | |
| | | | | | |
Petrásová Valentýna | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kopřivová Nikola (4) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 3:6,6:4,10:8 | |
| | | | | | |
Hejtmánková Sára (6) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 5:7,6:3,10:7 | | | | |
| | | | | | |
Šárová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Picková Věra | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
Heřmanová Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Žáková Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 1:0, scr. | | | |
| | | | | | |
Nouzová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
| | 5:7,6:3,10:7 | | | | |
| | | | | | |
Kučerová Tereza (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Venclík Patrik (platná licence B do 31.12.2024) |
Poznámka pořadatele: ---Hlavní rozhodčí tel.+420739848363
---Program úterý: finále v 9:00
--- Rozehra 8:25-8:55
|
Hrací plán byl automaticky vylosován 06.01.2023 18:51:00 |
| Počet účastníků | 33 | Nasazení | CŽ | BH | Hrabalová Eliška | 92 | 15 | Kučerová Tereza | 97 | 15 | Navrátilová Magdalena | 109 | 12 | Kopřivová Nikola | 112 | 12 | Petáková Helena | 117 | 12 | Hejtmánková Sára | 121 | 12 | Linhartová Nela | 127 | 12 | Gabrielová Aneta | 139 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 102 |
Kódové číslo akce: 202019 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Harajda Ema | 07.06.2007 | TK Spytihněv | Mošková Natálie | 31.08.2008 | LTK TEPLICE o.s. | Kopřivová Nikola | 10.04.2006 | TO Sokol Nehvizdy | Kučerová Tereza | 11.12.2001 | LTC Pardubice |
|