Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  ČB Cup
Pořadatel:  LTC České Budějovice,z.s.
Datum:  11.-13.12.
Věk. kategorie:  dospělí
Kubíková Patricie
 
 
 
Čiháková Kateřina
2:6, 6:4, 6:3
 
Hrádková Eliška
6:3, 6:4
 
Svobodová Adriana
1:6, 6:2, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Wirglerová Simona
 
Drukerová Liliana Tucky
6:3, 6:2
 
 
 
Hrabalová Eliška
7:5, 6:2
 
Slišková Lucie
6:2, 6:0
 
Petáková Helena
6:0, 4:1, scr.
 
Caisová Šárka
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Slavíková Emma
 
Kubíková Lucie Marie
7:6, 7:6
 
 
 
Vavříková Adéla
6:1, 6:0
 
Vajsejtlová Tereza
6:1, 6:1
 
Brožová Amélie
4:6, 6:4, 7:6
 
Maťhová Žaneta
7:6, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Havrlíková Adéla
 
Šimonová Sára
7:5, 3:6, 6:3
 
 
 
Pešková Johana
6:4, 4:6, 6:3
 
Čákorová Jana
6:0, 6:0
 
Vondrášková Kristýna
6:1, 6:2
 
Havlová Barbora
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Slivová Markéta
 
Rozhodčí turnaje: Linha Jiří (platná licence B do 31.12.2026)
Počet účastníků23
NasazeníBH
Kubíková Patricie 4420
Slivová Markéta 4915
Drukerová Liliana Tucky 7712
Havrlíková Adéla 9112
Slavíková Emma 9512
Šimonová Sára 10412
Wirglerová Simona 10512
Kubíková Lucie Marie 10812
Kategorie : 8Součet BH: 107
Kódové číslo akce: 202011

Kubíková Patricie - Slivová Markéta
 
 
 
Čákorová Jana - Pešková Johana
6:1, 6:3
 
Vavříková Adéla - Vondrášková Kristýna
6:3, 6:2
 
Petáková Helena - Drukerová Liliana Tucky
7:5, 6:1
 
 
 
Maťhová Žaneta - Svobodová Adriana
2:6, 6:1, 1:0
 
 
 
Vajsejtlová Tereza - Slavíková Emma
7:6, 6:4
 
 
 
Caisová Šárka - Hrádková Eliška
7:5, 6:3
 
 
 
Čiháková Kateřina - Wirglerová Simona
5:7, 6:3, 1:0
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Havrlíková Adéla - Šimonová Sára
 
Rozhodčí turnaje: Linha Jiří (platná licence B do 31.12.2026)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Kubíková Patricie 4420
Slivová Markéta 4915
Drukerová Liliana Tucky 7712
Havrlíková Adéla 9112
Slavíková Emma 9512
Šimonová Sára 10412
Wirglerová Simona 10512
Hrádková Eliška 1309
Kategorie : 8Součet BH: 104
Kódové číslo akce: 204011

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Krýslová Vendula05.12.2002TK Škoda Plzeň z.s.
Novotná Nikola01.11.1998LTC Modřany 2005
Křtěnová Sonja21.07.1998TJ Spoje Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kubíková Lucie Marie04.09.2003TK Neridé