Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  východočeský
Datum:  11.-13.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Pátý Daniel (1)
 
 
 
Vykoukal Petr
6:1, 6:1
 
Jebavý Lukáš
6:4, 6:2
 
Matouš Jakub
6:2, 6:1
 
 
 
Skokan Ondřej (15)
7662
 
 
 
Chaloupka Adam (11)
6:0, 6:1
 
 
 
Nápravník Roman
5:7, 7:5, scr.
 
 
 
Veselý František
7:5, 6:1
 
Rouchal Dominik
6:1, 6:2
 
Paleček Ondřej (7)
646776
 
 
 
Lukáš Břetislav (4)
6:4, 4:3, scr.
 
 
 
Sajdak Hubert
6:3, 6:7, 6:3
 
Šmejkal Šimon
6:1, 6:2
 
Typl Jáchym
6:2, 4:6, 6:3
 
 
 
Knutson Dominik (16)
6:1, 6:1
 
 
 
Řehák Jakub (13)
2:6, 7:5, 6:1
 
 
 
Horáček Ondřej
6:0, 6:0
 
 
 
Machek Vladimír
6:0, 6:0
 
Čech Michal
6:0, 6:0
 
Wünsch Vojtěch (5)
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Nápravník Adam (8)
 
Elísek Tomáš
6:1, 6:0
 
Záplata Ondřej
6:2, 7:5
 
 
6:2, 6:0
 
Král Libor
 
 
7:6 (5), 7:5
 
Melichar Adam (14)
 
 
6:1, 6:4
 
Holub Mikuláš (10)
 
 
6:3, 6:4
 
Veigert Vojtěch
 
Truhlář Daniel
6:2, 6:3
 
Šmidrkal Jan
6:3, 5:7, 6:1
 
 
6:3, 7:5
 
Šrámek Ondřej (3)
 
 
7:5, 6:2
 
Dopita Marek (6)
 
Krejčí Jan
6:2, 7:6 (0)
 
Šoltys Radek
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Orlita Daniel
 
 
6:3, 5:7, 6:2
 
Kelnar Lukáš (12)
 
 
7:5, 6:4
 
Jahelka Vladimír (9)
 
 
7:5, 6:0
 
Polívka Tomáš
 
Holub David
6:0, 6:2
 
Říha Matyáš
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Praus Lukáš (2)
 
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráč Nápravník Roman skreč pro únavu. Hráč Wünsch skreč pro svalové zranění nohy.
Počet účastníků40
NasazeníBH
Pátý Daniel 3225
Praus Lukáš 7515
Šrámek Ondřej 7915
Lukáš Břetislav 8815
Wünsch Vojtěch 10115
Dopita Marek 10312
Paleček Ondřej 11112
Nápravník Adam 11712
Kategorie : 8Součet BH: 121
Kódové číslo akce: 112920

Dopita Marek - Pátý Daniel (1)
 
 
 
Řehák Jakub - Truhlář Daniel
6:1, 6:1
 
Záplata Ondřej - Šoltys Radek
6:1, 6:1
 
Krejčí Jan - Rouchal Dominik
6:4, 6:3
 
 
 
Melichar Adam - Kelnar Lukáš
6:4, 6:2
 
 
 
Nápravník Adam - Šrámek Ondřej (4)
6:1, 6:2
 
 
 
Papoušek David - Veigert Vojtěch
6:1, 7:5
 
 
 
Matouš Jakub - Jahelka Vladimír
6:4, 7:5
 
 
 
Machek Vladimír - Veselý František
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:1, 4:6 (7)
 
Horáček Ondřej - Nápravník Roman
 
 
6:0, 6:1
 
Holub David - Paleček Ondřej
 
 
7:6 (7), 6:3
 
Šmejkal Šimon - Typl Jáchym
 
 
6:2, 6:4
 
Wünsch Vojtěch - Praus Lukáš (3)
 
 
4:6, 6:0 (7)
 
Chaloupka Adam - Polívka Tomáš
 
 
6:4, 6:4
 
Říha Matyáš - Holub Mikuláš
 
 
6:1, 6:1
 
Knutson Dominik - Skokan Ondřej
 
 
6:2, 6:4
 
Lukáš Břetislav - Malý Patrik (2)
 
Počet dvojic17
NasazeníBH
Pátý Daniel 3225
Praus Lukáš 7515
Malý Patrik 7615
Šrámek Ondřej 7915
Lukáš Břetislav 8815
Wünsch Vojtěch 10115
Dopita Marek 10312
Paleček Ondřej 11112
Kategorie : 8Součet BH: 124
Kódové číslo akce: 114920

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Nápravník Roman17.09.1972TC Dvůr Králové, z.s.