Název: | Žiželice Cup | Pořadatel: | Slavoj Žiželice | Datum: | 02.-06.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Štěpánek Antonín (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petera Patrik | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Krčma Tomáš | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Veselý František | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hozman Dominik | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krischke Adam | | | | 2:6, 2:5, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sidorják Štěpán | | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubelka David | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Maštálka Petr (7) | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Martin (4) | | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Podlešák Marek | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Soukup Albert | | | 6:2, 6:7 (6), 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Knutson Dominik | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hänel Tom | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zavadil Matyáš | | 4:6, 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čížek Jiří | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Paleček Ondřej (8) | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:3, 5:7, 6:4 |
| | | | | | |
Lukáš Břetislav (6) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Němeček Václav | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Kučírek Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hegenbart Max | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
Šiler Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hradecký Dan | | | | | | |
| | | | | | |
Šubert Vítek | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Rais Vítek | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Marek (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 7:6 (2), 6:2 | |
| | | | | | |
Šrámek Ondřej (5) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hovorka Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 7:6 (8), 6:3 | | | |
| | | | | | |
Makovička Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kelnar Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
Chvapil Viktor | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Tesař Pavel | | | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Ondřej | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | 6:1, 2:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (8), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kroužek Jiří (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hradecký Dan (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Program čtvrtek: 9:00: finále dvouhry |
Hrací plán byl automaticky vylosován 01.08.2022 18:22:50 |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Štěpánek Antonín | 33 | 25 | Kroužek Jiří | 51 | 20 | Dvořák Marek | 57 | 20 | Beneš Martin | 74 | 15 | Šrámek Ondřej | 79 | 15 | Lukáš Břetislav | 88 | 15 | Maštálka Petr | 92 | 15 | Paleček Ondřej | 111 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 137 |
Kódové číslo akce: 112092 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Wünsch Vojtěch | 02.08.2001 | TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kubánek Jan | 03.01.2001 | Slavoj Žiželice |
|